Lietuva baigia dešimt dienų trukusią afganistaniečių perkėlimo operaciją. Vilniaus oro uoste ką tik nusileido paskutinis lėktuvas su lietuvių kariams talkinusiais vertėjais ir jų šeimomis.
Jungtinės Valstijos ir kitos Vakarų šalys savo piliečius perspėja nedelsiant palikti Kabulo oro uosto prieigas, nes labai tikėtinas teroro išpuolis prie vartų, jį esą planuoja grupuotė „Islamo valstybė“, sena Talibano priešininkė.
Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 703 nauji koronaviruso atvejai, nuo ligos mirė 7 žmonės, visi jie buvo nepasiskiepiję.
Pensijos jau kitąmet didės daugiau nei dabar numatyta įstatymuose. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė paskelbė, kad dvejus metus iš eilės bus ir spartesnis indeksavimas ir mažiausių pensijų kėlimas.
Policijos generalinis komisaras sako, įvertinus rugpjūčio 10-ąją vykusį protestą, peraugusį į riaušes, padarytos rimtos išvados.
LRT užsakymu atlikta reprezentatyvi apklausa rodo, kad daugiau kaip trečdalis šalies gyventojų mano, jog sienos su Baltarusija statyba yra geriausias migrantų krizės sprendimo būdas. Mažiausiai žmonių, tik 3 procentai, mano, kad migrantus reikėtų priimti ir integruoti.
Ketvirtadienį prieš vidurdienį uostamiesčio specialiosios tarnybos skubėjo į Danės upės uosto teritoriją, kur pranešta apie skęstantį laivą.
Ved. Jovita Vitkauskė.
Kitos nuorodos: