Laba diena, Lietuva. Koks Lietuvos įvaizdis kuriamas Irako žiniasklaidos priemonėse?

Įvertino migrantų krizės situacijos vaizdavimą Irako žiniasklaidoje: vyrauja informacija iš rusiškų ir baltarusiškų šaltinių

Lietuvoje tęsiasi neteisėtų migrantų krizė. Nors jos mąstai ir sumažėję, tačiau ji išspręsta nėra. Žinome, kaip šią situaciją pateikia Baltarusijos žiniasklaida. O kaip apie tai visuomenę informuoja Irakas? Pasakoja lietuvė, gyvenanti Irako Kurdistane Agnė Vasiliauskaitė.

Mažeikis: mūsų sukonstruota retorika migrantų tema tarnauja ir Maskvos tikslams

Lietuvoje tęsiasi neteisėtų migrantų krizė. Nors jos mąstai ir sumažėję, tačiau ji išspręsta nėra. Žinome, kaip šią situaciją pateikia Baltarusijos žiniasklaida. O kaip apie tai visuomenę informuoja Irakas? Pokalbis su VDU profesoriumi Gintautu Mažeikiu.

Milta: Baltarusijos režimo desperacija, kuria šis pasitinka kritiką, byloja apie jo netvarumą

Šiandien sukanka lygiai metai po Vakarų nepripažįstamų prezidento rinkimų Baltarusijoje. Kas pasikeitė per metus? Pokalbis su Rytų Europos studijų centro asocijuotu analitiku Maksimu Milta.

Pandemija sielovados ligoninėse nesustabdė: ne visi pacientai žino apie šią galimybę

COVID-19 pandemija niekur nesitraukia. Ligoninėse šiuo metu gydomi 300 pacientų. Apie dvasinę pagalbą ligoniams – pokalbis su Kauno klinikų dvasine asistente Svetlana Adler-Mikulėniene.

Kojala: nėra pagrindo manyti, kad kol Lukašenka valdžioje, grąsinimų mąstas Vakarams sumažės

Kaip įprasta, pirmadieniais įvykius aptaria Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala. Šį kartą – apie Baltarusijos režimo atstovų spaudos konferenciją bei JAV rinkimų apklausas.

Iš Tokijo žaidynių grįžusi Virbalytė: ruošdamiesi olimpinėms dažnai jautėmės vieniši

LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ lankosi Tokijo olimpinių žaidynių dalyvė, LRT sporto žurnalistė Brigita Virbalytė, kuri iš arti supažindina su tuo, kaip atrodė pastarosios dvi savaitės.

Paskelbti priėmimo į aukštąsias mokyklas rezultatai: populiariausi – socialiniai mokslai, kilo susidomėjimas inžinerija

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrąjam priėmimui organizuoti skelbia kvietimus į aukštąsias mokyklas. Šiais metais sulaukta beveik 26 tūkst. prašymų studijuoti aukštosiose mokyklose. Kuriose bus daugiausia studentų, kurios studijų programos populiariausios domėjosi Kristina Karlonė.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau