Labas rytas, Lietuva I d. Metai po suklastotų rinkimų Baltarusijoje: kas pasikeitė?

Neįprasta kolekcija: per 30 metų moteris surinko 60 tūkst. metalinių dėžučių

83-ejų Yvettė džiaugiasi savo metalinių dėžučių kolekcija, kurioje – per 60 tūkstančių mažų ir didelių, naujų ir labai senų, spalvotų ar pirminę išvaizdą jau praradusių eksponatų. Rinkti jas belgė pasakoja pradėjusi prieš 3 dešimtmečius ir dabar visas vos sutalpina keturiuose namuose.

Kad savaitė būtų lengvesnė: lankstumą lavinanti mankšta

Ryto mankštos pratimai.

Pomidorais susižavėjusi ūkininkė džiaugiasi gausiu derliumi: kolekcijoje – 240 veislių

Panevėžio rajono ūkininkės pomidorų kolekcijoje – daugiau nei 240 veislių. Šiemet kekės lūžta nuo gausaus derliaus, o akį traukia formų ir spalvų įvairovė. Moteris taip susižavėjo pomidorais, kad jų auginimas tapo išskirtiniu hobiu.

Norint gerai jaustis darbe, klaidinga lygintis su kitais

Kokie yra veiksniai, lemiantys gerovę darbe? Apie tai –pokalbyje VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto lektorė Viktorija Starkauskienė.

Politologas apie Baltarusijos protestų metines: reikia siekti naujų rinkimų

Prieš metus Baltarusijoje įvykus suklastotais laikomiems rinkimams, žmonės išėjo į gatves parodyti, kad nepritaria režimo veiksmams. Apie esamą situaciją – pokalbis su VU TSPMI dėstytoju Vytis Jurkonis.

Į paralimpines žaidynes važiuosiantis Bareikis: būtent pralaimėjimai labiausiai skatina siekti pergalės

Lengvoji atletika, golbolas, plaukimas, šachmatai ir galiausiai pasirinktos dziudo imtynės atvėrė kelią į paralimpines žaidynes Osvaldui Bareikiui. Rio de Žaneiro paralimpinėse žaidynėse užėmęs 5 vietą dziudo gimtinėje Japonijoje sportininkas tikisi užlipti ant nugalėtojų pakylos.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau