Laba diena, Lietuva. Ilgai lauktas medalis sulauktas: Laura Asadauskaitė – olimpinė vicečempionė!

Kasčiūnas atsargiai vertina sumažėjusį migrantų srautą: kol kas neskubėčiau su teigiamomis prognozėmis

Vyriausybė trečiadienį pritarė teisės aktų projektų pakeitimams, kuriais kariuomenei padedant valdyti kilusią migrantų krizę būtų suteikti didesni įgaliojimai kariams. Apie tai plačiau LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ diskutuoja Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, Seimo NSGK pirmininkas Laurynas Kasčiūnas.

Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė: jaučiu, kad fortūna dabar nusisukusi nuo manęs, bet nepasiduodu

Olimpiečių rubrikoje – penkiakovininkė Laura Asadauskaitė. Londono olimpinė čempionė sako, kad šiemet sėkmė nuo jos yra nusisukusi, tačiau tikslai Tokijuje nesikeičia – jie lieka patys aukščiausi.

Kaip niekada gerą rezultatą olimpinėse žaidynėse demonstruojantys japonai liūdi rungtynių negalintys stebėti stadionuose

Japonija kaip niekada aukštai olimpinėse žaidynėse – šiandien ji nusileidžia tik JAV ir Kinijai. Su kokiomis nuotaikomis gyvena japonai ir kaip jie vertina olimpinių žaidynių organizavimą – pokalbis su Japonijoje gyvenančiu lietuviu, knygos „Kaip gyvena Japonija“ autoriumi Andriumi Kleiva.

Europoje daugėja teisių į daiktų taisymą: prognozuojama, kad kasdienio naudojimo prekės pigs ir tarnaus ilgiau

Europos Sąjungoje įsigalioja reglamentas, vadinamas „Teisė į remontą“, pagal kurį gamintojai, pirmą kartą sugedus įrenginiui, turės vartotojams pateikti atsargines dalis. Tai reiškia, kad tokie prietaisai, kaip šaldytuvai, skalbimo mašinos ir televizoriai turėtų tarnauti kur kas ilgiau, pasakoja žurnalistas Mindaugas Aušra LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“.

Urbonaitė apie sąlygų griežtinimą nepasiskiepijusiems: vien kalbėjimas apie tai paskatino vakcinavimą, ilguoju laikotarpiu tai gali suveikti

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – Mykolo Romerio universiteto lektorė Rima Urbonaitė. Kaip ir kiekvieną penktadienį, politologė dalinasi įžvalgomis apie politinius įvykius per savaitę.

Ekspertas apie Asadauskaitės sidabrą: paskutinę dieną jai viską reikėjo atlikti tobulai – ji taip ir padarė

Tokijo olimpinių žaidynių vicečempione tapusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė po varžybų teigė, kad jos iškovotas medalis yra visos Lietuvos medalis ir labai džiaugėsi, kad galėjo jį padovanoti. Plačiau apie lietuvės pergalę LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ kalbinamas Šiuolaikinės penkiakovės federacijos atstovas spaudai Dalius Matvejevas.

Plungėje prasidėjo „Santaros-Šviesos“ suvažiavimas – visą savaitgalį Plungės dvaro sodyboje vyks renginiai

Apie šiais metais Plungėje organizuojamą „Santaros-Šviesos“ suvažiavimą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ kalbinama suvažiavimo organizatorė Birutė Garbaravičienė.

Pristatyta meninė instaliacija, skirta Lukšos-Daumanto metinėms: kviečia prisiminti ne tik žymias mintis, bet ir drąsiausius žygius

Kitą savaitė minėsime partizano rezistento Juozo Lukšos-Daumanto 100-ąsias gimimo metines. Ta proga Vilniuje sukurta ir pristatyta meninė instaliacija, kurioje prisiminti Lukšos-Daumanto drąsūs žygiai.

Istorinio Kauno policijos komisariato rekonstrukcija: kuo išskirtiniai kabinetai ir kaip iš areštinės buvo bandoma organizuoti pabėgimus?

Vytauto prospekte esantis Kauno vyriausios policijos komisariato pastatas ištuštėjo. Išsikraustę pareigūnai užleidžia vietą statybininkams. Remonto darbai čia truks pustrečių metų. Kuo išskirtiniai čia buvę kabinetai ir kaip iš senosios areštinės buvo bandoma organizuoti pabėgimus domėjosi LRT reporterė Kristina Karlonė.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau