Labas rytas, Lietuva I d. Kaip užtikrinti visavertę vaikų mitybą per atostogas?

Buvęs žiemos sodas tapo erdve šiltoms, jaukioms fotografijoms. Apleisto dvaro potencialą pastebėjo fotografė Aistė Pranculienė. Apie foto studijos įkūrimą Raguvėlės dvare – reportaže.

Nebijoti, bandyti, klysti, o iš klaidų mokytis ir dar – nedaryti pas kaimyną. Tai – apie gėlyną. Kaip jį susikurti estetišką, įdomų ir dekoratyvų įvairiais metų laikais, pataria sodo tinklaraštininkė Auksė Dobilienė.

Arbūzai, manoma, yra kilę iš Pietų Afrikos. Vakarų Europoje arbūzai atsirado tik tik XI-XIII-ame amžiuje kryžiuočių riterių dėka. Dažniausiai auginamas pietiniuose šalies rajonuose, nors dabar yra įvairių arbūzų veiiislių, pritaikytų auginti karštame Azijos klimate, pietiniuose ir pietrytiniuose Europos dalies regionuose, Tolimuosiuose Rytuose.

Kaip pasirūpinti visaverte vaikų mityba atostogų metu? Patarimais dalinasi vaikų gastroenterologas prof. Vaidotas Urbonas.

Reisų iš Irako į Baltarusiją tik didėja, kas sudaro daugiau galimybių nelegaliai migracijai. Apie tai – pokalbis su Rytų Europos studijų centro analitiku Maksimu Milta.

Ved. Richardas Jonaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau