Žinios. Ekonomikos augimas – beveik rekordinis: išaugo mažmeninė prekyba, pramonė, vartojimas, atlyginimai

Į Lietuvą atvyko 60 papildomų Europos sienų ir pakrančių apsaugos agentūros „Frontex“ pareigūnų, padėsiančių valdyti migrantų krizę.

Kibernetinio saugumo centras šiuo metu tiria įsilaužimą į Prienų rajono savivaldybės svetainę ir netikros informacijos patalpinimą.

Lietuvos ekonomikos augimas antrąjį šių metų ketvirtį – arti rekordo, beveik prilygsta buvusiam 2007-aisiais, bet dalį ekonomistų vis tiek nuvylė.

Į atvirą konfliktą su valstiečių žaliųjų lyderiu Ramūnų Karbauskiu įsivėlęs Tomas Tomilinas šalinamas iš partijos.

Trumpai atsikvėpęs nuo pandemijos suvaržymų, pasaulis vėl pamažu grįžta prie griežtesnės tvarkos, kai sparčiai plinta viruso Delta atmaina.

Paveiktų šalių sąraše Italijai ir Prancūzijai atsidūrus raudonojoje zonoje, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys neskiepyti ir nepersirgę keliautojai turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir atvykę į Lietuvą izoliuotis.

Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmai tenkino „Kaunas pride“ eitynių organizatorių skundą ir įpareigojo Kauno miesto savivaldybę iki rugsėjo pirmosios suderinti eitynių maršrutą Laisvės alėja.

Honkonge pirmas asmuo nuteistas pagal masinius protestus sukėlusį ir Pekino inicijuotą valstybės saugumo įstatymą.

Turkijos pietuose, kurortiniuose Viduržemio jūros pakrantės rajonuose siaučia dideli miško gaisrai, žuvo keturi žmonės, apie du šimtus nukentėjo.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau