Žinios. Teismas pripažino Paleckį kaltu šnipinėjimo Rusijai byloje

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, ministerija pasiūlė Vyriausybei pasienio savivaldybėse įvesti nepaprastąją padėtį.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako kol kas nematantis būtinybės įvesti nepaprastąją padėtį dėl migrantų. Pasak jo, yra ir kitų dar neišnaudotų priemonių.

Vyriausybė jau rytoj gali apsispręsti dėl galimybių paso, kuriuo rudenį galės naudotis tik paskiepyti ir persirgę žmonės.

Šiaulių apygardos teismas pripažino Algirdą Paleckį kaltu šnipinėjimo Rusijai byloje ir skyrė jam šešerius metus laisvės atėmimo, jis kol kas paliktas laisvėje, teismas paliko galioti intensyvią priežiūrą.

Honkongo teismas pripažino kaltu pirmąjį asmenį, kuriam kaltinimai pateikti pagal pernykštį pasaulio aštriai kritikuojamą saugumo įstatymą.

Vatikane šiandien prasideda didelio masto teismas dėl pinigų iššvaistymo, susijusiu su nekilnojamojo turto prestižiniame Londono rajone įsigijimu.

Vokietijoje per sprogimą chemijos įmonių komplekse žuvo žmogus, keturi tebėra dingę, sužeista mažiausiai 16.

Danui Rapšiui nepavyko pasiekti olimpinės svajonės. Su trečiu rezultatu į 200-tų metrų laisvuoju stiliumi finalą patekęs plaukikas jame finišavo paskutinis.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau