Žinios. Lietuvos irkluotojai pradėjo olimpines žaidynes

LRT TELEVIZIJA

2021.07.23 14:15

Dėl koronaviruso pandemijos, metais vėliau nei planuota, bet Tokijo olimpinės žaidynės oficialiai prasideda.

Nemažėjant nelegaliai Lietuvos ir Baltarusijos sieną kertančių migrantų srautui, Šalčininkų rajono, Dieveniškių miestelio bendruomenė rengia protestus, kad šie nebūtų apgyvendinti buvusioje technologijų ir verslo mokykloje.

Praėjusią parą pasieniečiai sulaikė dar 92 neteisėtai sieną su Baltarusija kirtusius migrantus.

Lietuvoje užsikrėtimų koronavirusu kreivė kyla toliau. Praėjusią parą, covid-19 patvirtinta 233-ims žmonėms, nuo šios ligos naujų mirčių nefiksuota.

Vis daugiau savivaldybių nusidažo raudona ir geltona spalvomis. Statistikos duomenimis, raudonos zonos ribą jau peržengė Šiaulių, Klaipėdos miestai, Skuodo, Šilutės, Kretingos rajonų ir Palangos savivaldybės.

Plintant delta atmainai ir sulėtėjus skiepijimo tempams, dalis valstybių ruošiasi grąžinti ribojimus. Italija skelbia, kad nuo antrosios rugpjūčio savaitės, norint patekti į restoranus, teatrus, muziejus ir kitas įstaigas bus privalomas imunitetą įrodantis dokumentas.

Nepasiturinčios šeimos, auginančios mokyklinio amžiaus vaikus, jau gali teikti prašymus dėl nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Lietuvos banko vadovas sako – valstybės įliejo daug pinigų į ekonomiką ir ieškoma, kur juos įdarbinti.

Klaipėdoje prasidėjo tris dienas vyksianti tradicinė Jūros šventė, o epidemiologai nerimauja dėl koronaviruso plitimo.

Jungtinės Valstijos pritaikė sankcijas Kubos gynybos ir vidaus reikalų ministrams dėl taikių protestų užgniaužimo. Priemonės pritaikytos remiantis Magnickio aktu.

Kauno Šančių bendruomenė prašo teismo panaikinti pirmininkei skirtą nuobaudą už miesto švaros taisyklių pažeidimą.

Iki šiol kompensacijų tik už laukinių gyvūnų padarytą žalą sulaukdavę ūkininkai galės tikėtis ir laukinių paukščių sukeltos žalos atlyginimo.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau