Žinios. Prezidentūra kritikuoja Seimo priimtas pataisas: į šiukšlių dėžę išmestos migrantų žmogaus teisės

Prezidentūra kritikuoja Seimo priimtas pataisas dėl migrantų. Prezidento vyriausiasis patarėjas vidaus politikos klausimais Povilas Mačiulis Žinių radijui sako, kad priimant įstatymą buvo užmirštos žmogaus teisės. Pataisas kritikuoja ir nevyriausybininkai.

Po mažiau nei mėnesio Lietuvoje užfiksuota vadinamoji raudonoji savivaldybė pagal užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičių. Klaipėdoje pastarųjų dviejų savaičių užsikrėtimo atvejų rodiklis 100 tūkst. gyventojų perkopė 108.

Vien per liepą jau utilizuota daugiau kaip 14 tūkst. vakcinų nuo koronaviruso dozių, informuoja Sveikatos apsaugos ministerija. Didžioji dalis sunaikintų vakcinų – „Modernos“.

Taivanas paskelbė, kad Lietuvoje steigia pirmąją Europos Sąjungoje ir antrąją pasaulyje atstovybę, pavadintą savo vardu.

Ekonomistai sako – karšta ne tik lauke, bet ir darbo rinkoje. Nors darbo skelbimų daugėja, registruotų bedarbių – vis dar per 200 tūkst.

Verslo taryba susitinka su premjere: aptariami mokesčių pakeitimai, situacija darbo rinkoje. Verslo atstovai sako pasigendantys reguliarių susitikimų, kokie buvo iki pandemijos, ir su Vyriausybe norėtų pasirašyti nacionalinį susitarimą dėl ekonominių ir socialinių valstybės vystymo krypčių.

Šiandien turėtų įvykti istorinis „Amazon“ įkūrėjo Jeffo Bezoso kompanijos skrydis į kosmosą. Erdvėlaiviu „New Shepard“ skris visų laikų vyriausias ir jauniausias kosminiai keliautojai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau