Žinios. Jūrų muziejų paliko pirmieji ruoniukai šiais metais, jie paleisti tiesiai iš laivo

Europos sienų ir pakrančių apsaugos agentūra „Frontex“ pažadėjo Lietuvai daugiau pajėgų pasienyje. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, susitikusi su agentūros vykdomuoju direktoriumi, sakė, kad Lietuva paprašė iš „Frontex“ greito reagavimo pajėgų, 60 pareigūnų, keturių apklausas atliekančių komandų su vertėjais, 30 automobilių, 2 sraigtasparnių ir 2 termovizijos įrangų.

Lėtėjant skiepijimo nuo COVID-19 tempui, rugpjūčio pradžioje uždaromas Vilniaus „Litexpo“ skiepijimo centras. Pasak sostinės mero, šiuo metu Vilniuje skiepijama keturiskart vangiau nei gegužę, kai vakciną per dieną gaudavo apie 10 tūkst. asmenų.

Istorinių potvynių aukų skaičius Vokietijoje perkopė 160, bet gelbėtojai, tarp jų ir narai, tebeieško dešimčių dingusiųjų.

Šį pirmadienį britai jau praminė „Laisvės diena“. Nuo šiandien Anglija pereina į paskutinį – ketvirtąjį – pandemijos ribojimų laisvinimo etapą – atšaukiama didžioji dalis ribojimų.

Lietuvos jūrų muziejaus biologai į Baltijos jūrą išplukdė nuo pavasario slaugytus ruonius. Šįkart, vengiant poilsiautojų ir žvejų tinklų, ruoniai išleisti pačioje jūroje.

Sportas. Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau