Labas rytas, Lietuva I d. Kokius padarinius vaikų psichologinei būklei padarė karantinas?

Kino teatruose – net 3 premjeros: LeBrono „svajonių komanda“, pažintis su kvepalų pasauliu bei samdoma žudike

Į kosmines krepšinio varžybas jau kviečia kiškis Kvanka. Pakeliui galėsite su samdoma žudike sumaišyti parako kokteilį arba iš arčiau susipažinti su kvepalų pasauliu. Planas savaitgaliui? Tad teks nukeliauti į kino teatrus, kur nuo šiandien laukia 3 premjeros.

Vilniaus kalbančios skulptūros: pasivaikščiojimai, kuriuose maršrutą galite susidėlioti savarankiškai, o gidais bus – patys eksponatai

Pasivaikščiojimai, kuriuose maršrutą galite susidėlioti savarankiškai, o gidais bus – patys eksponatai. Birželį pristatytos dar dvi Vilniaus kalbančios skulptūros, apie kurias daugiau – reportaže.

Ryto klausimas. Kaip Vašingtonas tapo JAV sostine?

Šią dieną 1790-aisiais JAV Kongrese patvirtinta šalies sostinė, šis miestas ja yra iki šiol. Šįryt „Kalendoriaus“ žaidime klausiame jūsų – kas yra JAV sostinė?

Ekspertai perspėja keliautojus: dalytis atostogų nuotraukomis – nesaugu

Ekspertai perspėja, kad dalytis atostogų nuotraukomis yra nesaugu. Kaip pasirūpinti savo namų saugumu atostogų metu – pokalbyje. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – kibernetinio saugumo ekspertė Justina Tamulevičiūtė.

Karantinas paaugliams kaip pasaulio pabaiga: psichologai įspėja tėvus – vaikai jaučiasi lyg skęstų

Nors karantiną paaugliai pasitiko su džiaugsmu, emocijos netruko pasikeisti – džiaugsmą pakeitė stresas ir neviltis. Atliktas tyrimas rodo, kad karantino apribojimai moksleivius persekiojo ir sapnuose, o streso metu paaugliai susidūrė su fizinėmis kūno reakcijomis, kai sunku kvėpuoti. „Pusiau pasaulio pabaiga“ – taip viena paauglė apibūdino karantiną. Plačiau apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su psichologe psichoterapeute doc. dr. Asta Adler.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau