Labas rytas, Lietuva I d. Kesminas po italų triumfo Londone: atlaikyti mėnesį maratono tokioje formoje yra labai sunku

„Naujasis Baltijos šokis“ – ir stotelėse. Vis labiau įsibėgėja tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“. Šokiais džiuginę žinomose vietose, dalyviai priima ir netradicinius sprendimus. Šokėjas, choreografas Lukas Karvelis savo performansus atlieka tiesiog autobusų stotelėse ir sako, kad čia slypi daug įdomių istorijų. Apie festivalio eigą ir numatomus planus pasakojo jo vadovė Gintarė Masteikaitė.

Meno festivalis Kroatijoje. Kviečiame trumpam nusikelti į saulėtąją Kroatiją. Pasidairykite po ten vykusio meno festivalio dalyvių sukurtus darbus.

Šokėjo karjeros pradžia – Marselyje. Vos baigęs mokyklą Dovydas studijuoti šokio meno išvyko į Nyderlandus. Iš ten kūrybiniai keliai jį nuvedė tiesiai į Nacionalinį Marselio baleto teatrą. Apie tai, kaip darbas su žymiausiais Europos choreografais formuoja jauną kūrėją – reportaže.

Vyrų ir moterų atlyginimų skirtumai. Apie beveik vienodą tiek vyrų, tiek moterų įsitraukimą į darbo rinką Lietuvoje, jų atlyginimų skirtumus bei kodėl svarbūs moksliniai tyrimai šiomis temomis kalbėjo VU Ekonomikos fakulteto mokslo prodekanas dr. Linas Tarasonis.

Europos futbolo čempionė – Italija. Italai neleido triumfuoti anglams namuose – ankstyvą Anglijos rinktinės šaltą dušą atlaikę italai triumfavo Londone ir po 53 metų pertraukos tapo Europos čempionais. Čempionato finalą, italų išlaikytą formą bei didžiausias staigmenas ir nusivylimus apžvelgė futbolo komentatorius Nerijus Kesminas.

Lietuvos olimpiečiai: Adrijus Glebauskas. Olimpiečių rubrikoje – Adrijus Glebauskas. Nors šuolininkui į aukštį tai bus pirmosios olimpinės žaidynės, jis tikina ypatingo jaudulio nejaučiantis. Kur kas daugiau nerimo buvo birželį, kai trūko aukšto lygio varžybų, o reitingo taškus teko rinkti Lietuvoje.

I-ąją laidos dalį užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga su Gabriele Kloniūnaite.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau