Labas rytas, Lietuva I d. Minime Mindaugo karūnavimo dieną!

Ar palaikome tik tada, kai mums parveža medalius? Anot psichologo, visuomenės spaudimas prisideda prie nepalankių sportininkų rezultatų

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pokalbis apie tai, kokį spaudimą sportininkai gali patirti nuo gerbėjų. Ar mes palaikome juos tik tada, kai jie parveža mums medalį? Apie tai – pokalbis su sporto psichologu Andriumi Liachovičiumi.

Šiandien bus atidengta skulptūra, skirta prisiminti pirmąjį profesionalų Lietuvos skulptorių Juozą Zikarą

Šį vakarą minint ne tik Valstybės dieną, bet ir Seimo paskelbtus skulptoriaus Juozo Zikaro metus, Panevėžio rajone bus atidengta medinė skulptūra „Zikaro žąsys“. Apie šią bei kitas iniciatyvas, skirtas pirmojo profesionalaus Lietuvoje skulptoriaus gimtosioms vietoms puošti – reportaže.

Kulinarijos paveldo žinovas: didieji Lietuvos kunigaikščiai garsėjo visoje Europoje savo puotomis, ne išimtis buvo ir Mindaugas

Lietuvoje antradienį švenčiama Karaliaus Mindaugo karūnavimo arba Valstybės diena, tradiciškai šventiniu akcentu vakare taps visame pasaulyje vienu metu giedamas himnas. LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ sumanė atsakyti į klausimą – ar žinoma, kaip atrodė karaliaus Mindaugo laikų puota? Apie tai kalbinamas kulinarijos paveldo žinovas Vaclovas Kontrauskas.

Daugiau gamtos ir mažiau šurmulio: lietuvė įkūrė svajonių sodą, kuriame – prasmingas laikas ir kantrybės pamokos

Mažiau šurmulio, daugiau gamtos ir pakankamai erdvės savam sodui – tokią svajonę išpildė šio reportažo herojė. Sodo tinklaraštininkė Alina Januškaitė teigia – augant sodui, augi ir pats. Tad apie augimą, pokyčius ir sodo pamokas – reportaže.

Prasideda 7-oji „Nacionalinė ekspedicija“, kuri šiemet plauks Reinu!

Prasideda 7-oji „Nacionalinė ekspedicija“, kuri šiemet plauks Reinu – viena srovingiausių ir reikšmingiausių upių Europoje. Per 3 savaites ekspedicijos dalyviai aplankys Šveicariją, Vokietiją, Prancūziją ir Lichtenšteiną. Ekspedicijos sumanytojas, prodiuseris Edmundas Jakilaitis sako, kad šios ekspedicijos tikslas – surasti Lietuvą Europoje arba Europą Lietuvoje.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau