Žinios. URM pripažino Baltarusių demokratinę atstovybę Lietuvoje

Lietuvos krepšinio rinktinė pirmą kartą nuo nepriklausomybės atkūrimo nepateko į olimpines žaidynes. Trenerio postą paliko Darius Maskoliūnas.

Pasaulyje sparčiai plintant koronaviruso Delta atmainai, į paveiktų šalių sąrašą vėl grąžinamos visos valstybės.

Gyventojams, kuriems COVID-19 liga nuvo diagnozuota PGR testu, pakaks vienos, „Pfizer“, „Modernos“ arba „AstraZenecos“ skiepo dozės.

Užsienio reikalų ministerija pripažino Baltarusių demokratinę atstovybę Lietuvoje. Tai reiškia, kad Baltarusijos opozicijos lyderei Sviatlanai Cichanouskajai ir jos komandai Vilniuje suteikiamas oficialus statusas.

Vatikanas informuoja, kad Popiežius Pranciškus po operacijos dar maždaug savaitę praleis ligoninėje.

Apie grįžimą į Lenkijos politiką paskelbęs buvęs Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas apkaltino valdančiąją „Teisės ir teisingumo“ partiją ir jos lyderį Jaroslavą Kačynskį tarptautinėje politikoje vykdant Rusijos darbotvarkę.

Kipras skelbia, kad didžiausias šalies istorijoje gaisras suvaldytas. Kalnų miškais ir dirbamos žemės laukais nuvilnijusios liepsnos nusinešė keturių žmonių gyvybes, sudegino pusšimtį statinių.

Dėl saugumo visiškai nugriautas iš dalies griuvęs daugiabutis Floridoje, Majamio priemiestyje. Dar likusią stovėti konstrukciją nuspręsta nugriauti prie Floridos artėjant atogrąžų audrai.

Mindaugo karūnavimo dieną kelsime trispalves. Tačiau ieškančius pirkti vėliavos ekspertai įspėja, kad pusė parduodamų vėliavų yra netinkamų matmenų.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau