Žinios. Darbdaviai siekia pataisyti Darbo kodeksą: nemokėti išeitinių iš prastovų kitur dirbti išeinantiems darbuotojams

Darbdaviai siekia pataisyti Darbo kodeksą – numatyti, kad per pandemiją iš prastovos viename darbe į kitą išeinančiam darbuotojui nereikėtų mokėti išeitinės kompensacijos.

Sieną iš Baltarusijos neteisėtai kirtusių žmonių skaičius šiemet perkopė 1000, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Zarasų rajone palaidotas partizanas, Sartų partizanų rajono štabo viršininkas Vytautas Kazimieras Miškinis-Viesulas.

Kauno valstybinėje filharmonijoje atsisveikinama su Kauno valstybinio choro įkūrėju ir vyriausiuoju dirigentu, profesoriumi Petru Bingeliu.

Sumažėjus galimybėms studijuoti labiausiai lietuvių pamėgtoje Jungtinėje Karalystėje, duris uždaro ir Danijos universitetai – stabdo didžiąją dalį studijų programų anglų kalba.

Klaipėdiečiai per karščius skundžiasi negalintys atsidaryti langų: naktimis kankina smarvė.

Po pandemijos pertraukos vėl augant kelionių srautams, pasaulio oro linijos į rikiuotę grąžina lėktuvus, rinkusius dulkes angaruose arba sauso klimato oro uostuose.

Filipinų pietuose tūpdamas sudužo ir užsidegė lėktuvas su pastiprinimais kovai su islamistais, mažiausiai 31 žmogus žuvo ir 50 išgelbėta.

Kipre mažiausiai 4 gyvybes nusinešė siaučiantys miškų gaisrai, kuriuos prezidentas pavadino didžiausiais nuo salos padalijimo 1974-aisiais.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau