Labas rytas, Lietuva I d. VDA Dizaino inovacijų centre surengtas jaunųjų dizainerių darbų konkursas

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ I d.

VDA Dizaino inovacijų centre surengtas jaunųjų dizainerių darbų konkursas: gausu tvarumu paremtų meno darbų
Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centre surengtas „Jaunojo dizainerio prizas 2021-mieji“ konkursas ir darbų paroda. Konkursas kasmet sulaukia didelio būrio jame norinčių dalyvauti jaunųjų dizainerių. Komisiją sudaro įvairių verslo ir valstybinių institucijų specialistai, galintys jauniesiems kūrėjams padėti įsitvirtinti rinkoje ir patarti.

Kino teatruose – 4 premjeros: tiks ir veiksmo filmų gerbėjams, ir dramų mėgėjams
Žirgas Dvasius, pavojingas ledo kelias, tarptautinis vagišius, ieškantis teisingumo, bei vienas pavojingiausių kriminalinio pasaulio atstovų – štai kas jūsų laukia didžiuosiuose kino ekranuose, jei nuspręsite užsukti į kino teatrą. Pasakoja LRT reporterė Audra Avižiūtė.

Gėlių festivalis Pakruojo dvare – labiausiai gėlėta vieta ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse
Pakruojo dvaras vėl tampa labiausiai gėlėta vieta ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Trečiasis gėlių festivalis šiemet vėl stebins milijonais augalų žiedų. Taip pat pirmą kartą čia ir nuodingų gėlių kompozicijos.

Rubrikoje „Kalendorius“ grupė „Pink Floyd“: kokios profesijos atstovai sudarė šį britų kolektyvą?
„Pink Floyd“ – anglų psichodelinio, progresyviojo, avangardinio roko grupė, gyvuojanti nuo 1964-tų metų. Viena sėkmingiausių roko grupių, pardavusi daugiau nei 200 milijonų albumų pasaulyje. Grupę subūrė keli architektūros studentai ir veiklą tęsė iki 1995-ųjų. Vėliau 2005-aisiais ilgesniam laikui į muzikinę veiklą grįžo jau 2012–2014-aisiais. Abu grupės pavadinimo žodžiai skirti dviem bliuzo muzikantams – Pinkui Andersonui ir Floydui Councilui. Grupė labiausiai žinoma dėl gyvų pasirodymų ir įspūdingų vaizdo efektų per koncertus. Dainų tekstuose galima rasti filosofijos, melodijose – garso eksperimentų, išskirtinių kompozicijų. „Pink Floyd“ laikoma viena sėkmingiausių ir populiariausių pasaulio grupių muzikos istorijoje.

Pandemijos pasekmės psichologinei sveikatai: kaip grąžinti norą gyventi?
Pokalbis su psichologe Genovaite Petroniene apie psichologinę sveikatą, bejėgystę ir norą gyventi.

COVID-19 poveikis galvos skausmui: kas antram lietuviai karantino metu migrena paūmėjo
Pokalbis apie migreną ir karantino įtaką su Migrena sergančiųjų asociacijos prezidente Lina Stanevičiūtė ir Santaros klinikų gydytoja neurologe doc. Kristina Ryliškiene.

Lietuvos olimpiečiai. Karolis Girulis: patekti į olimpines žaidynes buvo rimtas iššūkis, jį įveikus – belieka mėgautis
Tęsiame Lietuvos olimpiečių ciklą. Šaulys Karolis Girulis debiutuos Tokijo olimpinėse žaidynėse. Būtent šių varžybų trūko jo daugiau nei dvidešimtmetį besitęsiančioje karjeroje. Apie ją Karolis papasakojo gimtajame Alytuje.

Socialinių tinklų apžvalga.

Ved. Ignas Krupavičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau