Žinios. Kauno savivaldybės sprendimas nederinti LGBT eitynių apskųstas teismui

Nuo lapkričio galiojantis karantinas baigsis šį ketvirtadienį. Vyriausybė nusprendė jo nebepratęsti, bet tam tikri ribojimai išliks.

Seime siūloma suteikti valstybės vadovo statusą buvusiam Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui.

Europos Sąjungos šalių žemės ūkio ministrai patvirtino tiesioginių išmokų bendrijos žemdirbiams reformą.

Šią savaitę į Estiją vyksianti premjerė Ingrida Šimonytė sutrumpins vizitą Taline, kad spėtų penktadienį Lietuvoje susitikti su čia viešėsiančia Europos Komisijos pirmininke Ursula von der Layen.

Pastarąją parą Rusijoje registruota daugiausiai naujų koronaviruso atvejų nuo sausio mėnesio. Maskvoje ir Sankt Peterburge fiksuota daugiausiai mirčių per visą pandemiją.

Organizatoriai Kauno savivaldybės sprendimą nederinti LGBT eitynių apskundė teismui.

Pernai fiksuotas aukščiausias iki šiol pilietinės galios indeksas – 41 balsas iš 100.

Sveikatos apsaugos ministras pranešė pradedantis Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovo Remigijaus Mažeikos atšaukimą iš pareigų.

Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė sako, kad neįgalių žmonių problemų sprendimas – tai ir žmogaus teisių užtikrinimo klausimas, ji kritikuoja kad iki šiol tam skirta per mažai dėmesio. Lietuvos ir Lenkijos pirmosios ponios atidarė tarptautinę konferenciją dėl informacijos prieinamumo negalią turintiems žmonėms.

Šiaulių apygardos teismas paskelbė, kad kyšininkavimo byloje nuteistam Kelmės rajono merui Vaclovui Andruliui paskirta adekvati bausmė.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau