Labas rytas, Lietuva II d. Ar Lietuvoje efektyviai įgyvendinama valstybinė jaunimo politika?

Ekspertas apie jaunimo politiką: reikia daryti viską, kad jie „nešrmirinėtų“ gatvėse

Prieš 25 metus, 1996-aisiais, Seimas priėmė nutarimą, kuriuo buvo patvirtinta valstybinė jaunimo politikos koncepcija. Kaip ši koncepcija įgyvendinama? Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene bei Jaunimo organizacijų tarybos prezidentu Luku Kornelijumi Vaičiaku.

Ryto klausimas: lygiai prieš 160 metų įvyko pirmoji šunų paroda – kokie šunys joje dalyvavo?

Lygiai prieš įvyko pirmoji pasaulyje šunų paroda. Kokie šunys joje dalyvavo.

Apdovanojimu įvertinta mokslininkė Ieva: užaugau akademinėje aplinkoje – mokslas visada buvo šalia

Kviečiame jus į dar vieną Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro laboratoriją. Joje susipažinsime ne tik su į priekį žmoniją vedančiais tyrimais, bet ir su čia bei Fizinių ir technologijos mokslų centre dirbančia mokslininke Ieva Plikusiene, neseniai pelniusia „L’Oréal Baltic“ programos „Moterims moksle“ apdovanojimą.

Populiarėja lėtasis turizmas: kviečiama mėgautis kelionės procesu, vietovės ir žmonių pažinimu

Lietuvoje populiarėja lėtasis turizmas. Kai, pavyzdžiui, vienoje rajono seniūnijoje to krašto istoriją galima pažinti keliaujant mažomis grupelėmis, susitinkant su įdomiais žmonėmis. Kviečiama mėgautis pačiu keliavimu, vietovės, žmonių, gyvenimo skonių ir spalvų pažinimu. Šįkart keliaukime į Alytaus rajoną Nemunaičio seniūniją , garsėjančią mineraliniais šaltiniais, gražiais pušynais ir istoriniu paveldu.

Automobiliu iki Islandijos nuvažiavęs žurnalistas Ramūnas Grumbinas – apie patirtis, įspūdingus vaizdus ir keliones pandemijos metu

Kaip šiuo metu vyksta kelionės į užsienį? Į šį klausimą nusprendė atsakyti LRT sporto žurnalistas Ramūnas Grumbinas. Automobiliu jis kirto Lenkijos, Vokietijos ir Danijos sienas, o kelionės tikslas buvo – Suomija.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau