Panorama. ES patvirtino sankcijas Minskui (su vertimų į gestų k.)

Skaičiuojama, kad Ekonominių sankcijų prieš Baltarusiją poveikis Lietuvos verslui bus mažesnis nei iš pradžių manyta. Susisiekimo ministras teigia, kad sankcijos nepalies jau sudarytų sutarčių, taip pat vis didėja krovinių pervežimo sektoriaus integracija į Vakarus.

Nuo liepos brangstant dujoms ir elektrai, ekonomistų teigimu laukia spartus prekių ir paslaugų kainų šuolis. Gyventojai skaičiuoja, kad jų prekių krepšelis jau prieš kelis mėnesius pabrango.

Nuo gegužės 23 d. sulaikytam tinklaraštininkui Ramanui Pratasevičiui ir jo draugei, Rusijos pilietei Sofijai Sapegai, skirtas namų areštas. Bet į namus nė vienas negrįžo – jiedu perkelti į nuomojamus, pareigūnų saugomus butus Minske.

Lygiai 80 metų nuo žiauriausios sovietų egzekucijos Lietuvoje – žudynių Rainiuose, kur enkavėdistai mirtinai nukankino 75 politinius kalinius.

Viesulas Čekijos pietryčiuose pražudė mažiausiai penkis žmones, dar šešios dešimtys gydomi ligoninėse, dešimties būklė sunki.

Floridos pareigūnai tęsia gelbėjimo operaciją Serfsaide. Dešimtis žmonių palaidojo vakar paryčiais sugriuvęs daugiaaukštis. Dingusiųjų sąraše daugiau nei pusantro šimto pastato gyventojų. Iš griuvėsių pavyko ištraukti 37 žmones, žuvo mažiausiai keturi.

Stichijos neatlaiko pripučiami futbolo maniežai - Kaune per Jonines kupolą nugriovė vėjas, Vilniuje praėjusią žiemą statinys neatlaikė sniego dangos.

Muziejai, vis dažniau rengiantys tarptautines parodas, teigia kol kas neįstengiantys atsivežti pasaulio aukso fondo kūrinių.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau