Labas rytas, Lietuva II d. Kaip studentai vertina nuotolinį mokymąsi ir ar tai paveikė jų motyvaciją?

Studentai įvertino mokymąsi nuotoliniu būdu: pagerėjo IT įgūdžiai, bet suprastėjo motyvacija

Mokslai, studijos ir darbas nuotoliniu būdu, namuose tapo pandemijos kasdienybe. Tačiau nuotolinės studijos, kai nėra tiesioginio bendravimo ir galimybių teorines žinias įtvirtinti praktikoje, gali neigiamai paveikti būsimos darbo jėgos motyvaciją, įgūdžius bei galimybes įsitvirtinti darbo rinkoje. Apie tai – pokalbis su „CV Online“ marketingo vadove Rita Karavaitiene.

LRT FAKTAI. Sovietiniai paminklai Lietuvoje – nukelti, ar palikti kaip istorijos priminimą?

Naujausios diskusijos ir bandymai Vilniuje nukelti Petro Cvirkos paminklą. Tačiau Lietuvoje vis dar daugybė sovietines pergales žyminčių paminklų, o juos saugo – Kultūros paveldo departamentas. Kol bendros valstybinės politikos, ką daryti su tokiu paveldu, nėra, Rusija situaciją išnaudoja sau naudinga linkme ir Lietuvą kritikuoja.

Išsiilgusiems renginių ir koncertų – puikios naujienos: prasideda 26-asis Pažaislio muzikos festivalis

Pasiilgusiems gražios muzikos, renginių ir koncertų – gera žinia: prasideda 26-asis Pažaislio muzikos festivalis. Apie jį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbinamas festivalio meno vadovas Edgaras Montvidas.

Pagal pastato fasadą apie jo vidų nesprendžiantis Vytenis turi neįprastą hobį – ieškoti senovinių ir prabangių sostinės laiptinių

Kviečiame jus į trumpą ekskursiją po gražiausias sostinės laiptines. Įlįsime į Stoties ir Naujamiesčio rajonus, kur daugelis galbūt nė nežino – už sunkių durų slepiasi įspūdingai išpuoštos laiptinės. Po jas LRT kolegas pavedžiojo vilnietis Vytenis Malinauskas, kurio pomėgis – tokias vietas atrasti.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau