Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. LRT RADIJAS 95-ąjį gimtadienį mini Kauno Vienybės aikštėje

LRT TELEVIZIJA

2021.06.12 10:19

„Alio alio, kalba Kaunas“ – prieš 95 metus Lietuvos radijas pirmą kartą pasisveikino su klausytojais

Minėdamas 95-ąjį gimtadienį LRT RADIJAS klausytojams ir žiūrovams birželio 12 d. organizuoja išskirtinę tiesioginę transliaciją iš Kauno „Mes esame radijas“. Šiame mieste nuskambėję Lietuvos radijo šaukiniai pradėjo pirmąją radijo stoties transliaciją Lietuvoje. LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ nukeliavo į pastatą, kuriame įvyko pirmoji LRT RADIJO transliaciją – į Kauną. Reporterė Kristina Karlonė jame kalbins „Telecentro“ atstovą Gintarą Stanionį ir Kauno miesto muziejaus muziejininkė Lina Mikalkėnaitė.

Dariaus Užkuraičio rekomendacijos: nustebinusios grupės ir mėgstamiausias filmas apie aklą muzikantą Ray Charle`ą

Tegyvuoja muzika! Ir, žinoma, kas gi ją galėtų geriau rekomenduoti, nei žmogus, kuris jos perklauso begalę? Jūsų dėmesiui – Darius Užkuraitis rekomenduoja dainą, filmą ir knygą.

Ilgametis LRT RADIJO diktorius: radijas būtinai turi keistis, turi eiti koja kojon su gyvenimu

LRT RADIJO balsai dirba atsidavę, tad už reikšmingus darbus skina prestižinius apdovanojimus. Tačiau ir patyrę eterio vilkai netikėtumų neišvengia – kartais į eterį kalba gulėdami ant pievos ir besislėpdami nuo vėjo, o kartais uždainuoja pamiršę, kad mikrofonas neišjungtas. Tiesa, klausytojai juos myli ir visad laukia – net jei žurnalistai užsuka netikėtai, žmonės prisipažįsta nujautę ir ruošęsi jų viešnagei. Pokalbis apie darbą radijuje su LRT RADIJO laidų vedėja Madona Lučkaite ir ilgamečiu LRT RADIJO diktoriumi Juozu Šalkausku.

LRT RADIJŲ gyvenimas: kuriozai, istorijos ir kasdienis atsakomybės jausmas prieš klausytojus

Minėdamas 95-ąjį gimtadienį LRT RADIJAS klausytojams ir žiūrovams birželio 12 d. organizuoja išskirtinę tiesioginę transliaciją iš Kauno „Mes esame radijas“. Šiame mieste nuskambėję Lietuvos radijo šaukiniai pradėjo pirmąją radijo stoties transliaciją Lietuvoje. LRT TELEVIZIJA aplankė LRT RADIJĄ ir pasiteiravo kolegų, kokia yra jų kasdienybė.

„Mes esame radijas“: LRT RADIJUI minint gimtadienį, patirtimis ir įspūdžiais dalinasi radijo bendradarbiai iš įvairiausių šalių

Minėdamas 95-ąjį gimtadienį LRT RADIJAS klausytojams ir žiūrovams birželio 12 d. organizuoja išskirtinę tiesioginę transliaciją iš Kauno „Mes esame radijas“. Šiame mieste nuskambėję Lietuvos radijo šaukiniai pradėjo pirmąją radijo stoties transliaciją Lietuvoje. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ savo įspūdžiais dalinasi LRT RADIJO bendradarbiai iš Australijos, Lenkijos, Italijos ir kitų šalių.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.