Žinios. Nuo kitų metų bus kompensuojami ne tik pigiausi vaistai: sumokėti reikės tik priemoką

Seimo Darbo partijos frakcijos narys Mindaugas Puidokas pareiškė Seime patyręs Specialiųjų tyrimų tarnybos agentų smurtą. STT, gavusi parlamentaro Mato Maldeikio pranešimą apie bandymą jį papirkti, pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Nuo kitų metų sausio gyventojams bus kompensuojami ne tik pigiausi vaistai. Seimas leido rinktis ir kitą vaistą, sumokant tik priklausančią priemoką.

Užsieniečių registracijos centro vadovas sako, kad dėl padidėjusio migrantų srauto per sieną su Baltarusija, centras jau beveik pilnas.

Pradedama dalyti europinė parama nepasiturintiems gyventojams. Šį mėnesį prie maisto produktų davinio pridedamas ir higienos priemonių rinkinys.

Aleksejaus Navalno įkurtas organizacijas Maskvos teismui pripažinus ekstremistinėmis, kovos su korupcija fondas darbą žada tęsti ir verdiktą skųsti.

Baltarusijos vyriausybinė komisija pasirašė atominės elektrinės Astrave pirmojo energijos bloko tinkamumo pramoninei elektros gamybai aktą.

Kauno savivaldybė nesuteikė leidimo LGBT eitynėms Kaune. Jos buvo planuotos rugsėjo 4 dieną, organizatoriai prognozavo, kad jose dalyvaus 3 tūkst. žmonių.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau