Labas rytas, Lietuva I d. Dėl ko gyventojai teismuose ginčijasi su valstybe?

Šeima įkūrė terasą – lyg kambarį lauke: čia unikalių augalų apsupty leidžiamos karščiausios vasaros dienos

Vasarą, be abejo, daugiau laiko norisi leisti lauke. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Jaukių namų skiltis“ pasakoja, kaip lauke sukurti lauko terasą, kuri būti jauki tarsi kambarys.

Trys skirtingos 14-osios Baltijos trienalės parodos kviečia susipažinti su bekūniais autoritetais, pasimaudyti putose ir panirti į hologramų pasaulį

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ kviečia apžiūrėti ne vieną, o net tris šiuo metu Vilniuje atidarytas parodas. Visos jos – 14-osios Baltijos trienalės dalis. Kviečiame susipažinti su bekūniais autoritetais, pasimaudyti putose ir panirti į hologramų pasaulį.

Orai ir toliau džiugins tikrąja lietuviška vasara: temperatūra dienomis laikysis virš 20-ies laipsnių, galimi ir šilti lietūs

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ metas savaitės orų prognozei. Laidoje – meteorologas Silvestras Dikčius.

Gydytoja dietologė: rabarbarai – ir maistas, ir vaistas, padėsiantis jūsų skrandžiui

Kaip žinia, daržovės kartais būna ir maistas, ir vaistas. Apie vieną tokių, rabarbarą, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su gydytoja dietologe Kristina Jasmontiene.

Nauja taikos viltis: ar mediacija gali būti efektyvi ir administraciniuose ginčuose?

Dėl ko gyventojai teismuose ginčijasi su valstybe? Pokalbis su Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėja mediatore Rasa Ragulskyte-Markoviene.

Į olimpiadą keliaujantis Mindaugas Maldonis – pavyzdys, kad sunkus ir dešimtmečius trunkantis darbas gali atsipirkti

Nemažai sportininkų Lietuvos olimpinėje rinktinėje yra ne kartą atstovavę šaliai olimpinėse žaidynėse. Tačiau šiemet turėsime ir ne vieną naujoką. Malonią staigmeną pateikęs baidarininkas Mindaugas Maldonis džiaugiasi, kad tapo pavyzdžiu, kai sunkus ir dešimtmečius trunkantis darbas atsiperka.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau