Labas rytas, Lietuva I d. Kitą savaitę prasideda brandos egzaminai: nepaisant pandemijos, vyks gyvai

Tarptautinė vaikų gynimo diena: kodėl minime šią dieną?

Įsivaizduokite įstatymą, kuris draustų vaikams dirbti daugiau nei 10 valandų per dieną. Sunku patikėti, bet tokie laikai Lietuvoje buvo. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga kolegos aiškinosi, kaip jie iš beteisio šeimos nario šiandien yra beveik centrinė jos ašis.

Vingio parke keliami inkilai pelėdoms: įkelti gali kiekvienas

Inkilus paukščiams galima kelti ištisus metus. Šįkart Vingio parke keliami inkilai pelėdoms.

Orų prognozės: kokia vasaros pradžia mūsų laukia?

Meteorologines prognozes pasakoja Silvestras Dikčius.

Susipažinkite su Lietuvos olimpiečiais: penkiakovininkas Justinas Kinderis

Artėjant Tokijo olimpinėms žaidynėms LRT pradeda rodyti ciklą Lietuvos olimpiečiai. Tai pasakojimai apie mūsų sportininkus, kurie atstovaus mūsų šaliai Japonijoje. Šįkart susipažinkite su penkiakovininku Justinu Kinderiu.

Brandos egzaminai jau kitą savaitę: ką būtina žinoti abiturientams?

Kitą savaitę prasideda brandos egzaminų sesija. Nepaisant pandemijos, nuspręsta egzaminus rengti gyvai. Plačiau, kokia tvarka galios ir kaip bus užtikrinamas saugumas pasakoja Švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė.

Vaikų sveikata: dėl karantino smarkiai sumažėjo vaikų traumų

Karantino metu daugiausiai laiko vaikai praleido namie, kur aplinka gana saugi. Tad, gydytojai pastebėjo žymų vaikų traumų sumažėjimą. Plačiau apie vaikų patiriamas traumas pasakoja vaikų ortopedas traumatologas Džeraldas Kazys Sivickis.

Patarimai, tvarkant knygų lentyną

Kur dėti knygas, kurios, rodos, metų metais tik užima vietą lentynoje? Atsakymo ieško „Darnus rytas“ ir galime patikinti – išeičių yra ne viena, tereikia vos pasistengti, kad knyga galėtų būti ir toliau naudojama pagal paskirtį, tik jau kitoje erdvėje.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau