Šiandien Lietuvoje startavo masinė vakcinacija – registruotis skiepui gali visi gyventojai, sulaukę bent 16 metų. Tačiau ryte registracijos sistema užstrigo, sunku buvo gauti ir Galimybių pasą. Anot SAM, dabar jau trikdžiai pašalinti ir sistema veikia sklandžiai. Apie vakcinacijos procesą laidoje pasakoja Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Lukas Galkus.
Politologas Linas Kojala komentuoja svarbiausius savaitės politinius įvykius. Šįkart tai dvi dienas Sočyje trukęs Aliaksandro Lukašenkos susitikimas su Vladimiru Putinu. Kojala taip pat aptaria Turkijos ir ES bendravimą.
Valstybės valdoma elektros ir dujų tiekimo įmonė „Ignitis“ pranešė, kaip keisis visuomeninio elektros tiekimo kaina nuo liepos 1 dienos. Elektra daugumai vartotojų nuo liepos brangs vidutiniškai apie 8 proc., o dujos namų ūkiams – 26-50 proc. Plačiau apie pokyčius pasakoja INVL vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė.
Artėjant Tokijo olimpinėms žaidynėms LRT pradeda rodyti ciklą Lietuvos olimpiečiai. Tai pasakojimai apie mūsų sportininkus, kurie atstovaus mūsų šaliai Japonijoje. Pirmasis – jaunoji ieties metimo žvaigždė Edis Matusevičius.
Apie tai, kad iš didžiulės apsaugos priemonių siuntos už 24 mln. eurų ne viskas pasiekė medikus, žinota dar pernai vasarą, tačiau ši informacija buvo nutylėta. Tai rodo LRT Tyrimų skyriaus turimi dokumentai. Be to, priemones iš Kinijos užsakęs Ekstremalių sveikatai situacijų centras pagal tiekėjų pageidavimus taisė sąskaitas, kad sumos ir kiekiai atitiktų sutartį. Kur dingo prekės beveik už milijoną eurų, šiuo metu tiria teisėsauga. Apie tai, ką išsiaiškino, plačiau pasakoja LRT Tyrimų skyriaus žurnalistė Rūta Juknevičiūtė.
Ved. Guoda Pečiulytė.
Kitos nuorodos: