Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Socialinio tango nauda: ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir galimybė pažinti savo kūną

Startavo iniciatyva „Portalas“, sujungianti Vilnių su Liublinu. Apie projektą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja „Vilnius Tech“ „LinkMenų fabriko" direktorius Adas Meškėnas bei projekto koordinatorė Ringailė Papartytė. Projekto autorius – Benediktas Gylys.

Artėjant vasarai metas pradėti ir griliaus sezoną. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ lankosi maisto tinklaraštininkė Renata Nijačienė, kuri su žiūrovais dalijasi gardžios itališkos fritatos receptu.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kviečiame išsamiau susipažinti su tango šokiu ir jo žanrais. Su sceniniu tango pažindina Rūta Krivickaitė ir Alexis Gonzalez.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kviečiame išsamiau susipažinti su tango šokiu ir jo žanrais. Lauko studijoje Ignas Krupavičius kalbasi su fotomenininku Edmundu Kolevaičiu, išleidusiu naują fotoalbumą „Tango“.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau