Labas rytas, Lietuva II d. Nuo šiandien kino teatrų ekranuose – režisieriaus Tomo Smulkio filmas „Žmonės, kuriuos pažįstam“

Tomo Smilkio filme „Žmonės, kuriuos pažįstam“ Vilniui – ypatingas dėmesys: kai miestas tampa lyg veikėjas

Vilnius, keturios karštos vasaros dienos. Po seniai patirtos traumos Goda iš naujo mokosi atrasti ryšį su kitu žmogumi. Visą laiką gyvenusi saugų, kitų suplanuotą gyvenimą, Justė pagaliau ryžtasi pati priimti sprendimą. Vytas po dvidešimties metų santuokos palieka šeimą, taip ir neišdrįsdamas pasakyti tikrosios priežasties. Anatolijaus balsas sujungia šias istorijas ir patirtis į būseną, iš kurios kiekvienas savaip stengiasi ištrūkti ir atrasti vidinę laisvę nuolat besikeičiančioje ir naujus standartus formuojančioje visuomenėje. Vaidina: Milda Noreikaitė, Gabija Jaraminaitė, Arūnas Sakalauskas ir kiti. Lietuvos režisieriaus Tomo Smulkio drama „Žmonės, kuriuos pažįstam“ kinuose nuo šiandien. Laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – aktorė Milda Noreikaitė ir režisierius Tomas Smulkis.

„Tinginio vasaros“ klipą pristatantis „Daddy Was A Milkman“: Nida – geriausia vieta poilsiui!

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, kalendorinę vasarą pasitinka išleisdamas antrąją lietuvių kalba sukurtą ir įrašytą savo dainą – „Tinginio vasara“. „Tinginio vasara" yra antrasis singlas iš šiuo metu įrašinėjamo „Daddy Was A Milkman“ lietuviškų dainų albumo, kurio gerbėjai gali tikėtis sulaukti šių metų pabaigoje.

Nevėžio išvagotas Krekenavos regioninis parkas: išskirtinis kraštovaizdis, stumbrynas ir 53 lankytini objektai

Nevėžio upės vingiai, stumbrynas ir net 53 lankytini objektai pasitinka atvykstančius į Krekenavos regioninį parką. Vidurio Lietuvoje plytinčios saugomos gamtos teritorijos svetingos ir žiemą, ir vasarą.

Premjerų diena: kino teatruose nuo šiandien – nuo lietuviškos dramos iki visų laukto trilerio

Penktadienis – metas praverti kino salių duris: laukia ne viena premjera – Lietuvos režisieriaus Tomo Smulkio drama „Žmonės, kuriuos pažįstam“, istorinis trileris „Kurjeris“, kriminalinė komedija „Kruela“ ir trileris „Tylos zona 2“.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau