Labas rytas, Lietuva I d. Gero poilsio taisyklės: svarbu nepamišti ilsėtis ir fiziškai, ir protiškai

Spaudos apžvalga.

Nevėžio upės vingiai, stumbrynas ir net 53 lankytini objektai pasitinka atvykstančius į Krekenavos regioninį parką. Vidurio Lietuvoje plytinčios saugomos gamtos teritorijos svetingos ir žiemą, ir vasarą.

Penktadienis – metas praverti kino salių duris: laukia ne viena premjera – Lietuvos režisieriaus Tomo Smulkio drama „Žmonės, kuriuos pažįstam“, istorinis trileris „Kurjeris“, kriminalinė komedija „Kruela“ ir trileris „Tylos zona 2“.

Toliau kalbamės apie LRT naujienas, kurias pristato LRT Kultūros turinio redaktorė Agnė Biliūnaitė. Kalbamės apie naują LRT skaityklos projektą ir per LRT PLIUS rodomus gilmus apie įkvepiančias moteris.

Šylant orams vis labiau darbo stalą norisi mainyti į paplūdimį, vis dėl to svarbu ne tik išvykti, bet ir sudaryti sau visas sąlygas pailsėti. Apie darbostogas, gero poilsio taisykles ir fizinį bei protinį poilsį – pokalbis su Justinu Buroku.

Pirmą kartą Tbilisiyje, Sakartvele, rengiamas Lietuvos kino ir kultūros festivalis „Langas į Letuvą“. Apie šį renginį kalbamės su Lietuvos ambasadoriumi Sakartvele – Andriumi Kalindra.

Britų rašytojo bei žurnalisto Iano Lancasterio Flemingo palikimas – 12 romanų bei 9 trumpos istorijas apie Džeimso Bondo nuotykius. Slaptojo agento 007 autorius buvo ir karinio jūrų laivyno žvalgybos karininkas. Flemingas tapo populiariausiu kriminalinės literatūros autoriumi ir Jungtinėse Valstijose.

Socialinių tinklų naujienos.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau