Panorama. Lukašenkai piktinantis dėl sankcijų Šimonytė jo režimą vadina neprognozuojamu

Reaguodamas į Vakarų pasipiktinimą bei sankcijas dėl priverstinai Minske nutupdyto į Vilnių skridusio lėktuvo, Aliaksandras Lukašenka teigia, kad atakos prieš šalį peržengė raudonas linijas.

Organizacija „Reporteriai be sienų“ prašo Lietuvos tirti Aliaksandro Lukašenkos veiksmus, kai sekmadienį priverstinai Minske buvo nutupdytas „Ryanair“ lėktuvas ir sulaikytas žurnalistas Ramanas Pratasevičius ir jo draugė.

Vyriausybė karantiną pratęsė iki liepos, bet birželį – daugybė pokyčių: ilgiau dirbs kavinės, atveriami klubai, leidžiami gauseni susibūrimai.

Duodamas parodymus Jungtinės Karalystės parlamentui, buvęs premjero patarėjas apkaltino vyriausybę prastai tvarkiusis su pandemija.

Lygiai prieš dvejus metus vykusiuose Prezidento rinkimuose, surinkęs per 65- proc. rinkimuose dalyvavusių žmonių balsų, laimėjo ekonomistas Gitanas Nausėda.

Abiturientai skundžiasi – negali pasiankstinti antrojo „AstraZenecos“ skiepo.

STT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pernai kovą Ekstremalių sveikatai situacijų centro nupirktų monitorių, skirtų ligoninėms.

Panevėžio senjorų globos namuose neliko eilių. Specialistai sako, kad daugelis išsigando per pandemiją globos įstaigose siautusio viruso.

Klaipėdoje svarstoma apie vadinamąjį pagalvės mokestį. Po eurą už nakvynės naktį susimokėtų į miestą atvykę svečiai, o pinigai esą padėtų pritraukti daugiau turistų.

Vilniaus koncertų salė „Compensa“ nuo penktadienio taps didžiausia Lietuvos meno galerija.

Šįvakar Vilniuje, kino teatre „Forum Cinemas Vingis“, vyksta išankstinė režisieriaus Tomo Smulkio filmo „Žmonės, kuriuos pažįstam“ premjera.

Naktį dalis pasaulio stebėjo „kruvinąjį supermėnulį“.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau