Labas rytas, Lietuva I d. Kokiais laimingo gyvenimo receptais dalinasi psichologai?

Norintiems jaukiai pasislėpti nuo lietaus, kino teatrai siūlo 5 premjeras: atgaivos akims ras ir komedijų, ir dramų gerbėjai

Kino teatruose nuo šiandien jus pasitiks dar 5 premjeros, tad jei norėsis pasislėpti nuo kad ir trumpo lietaus – rinktis bus iš ko. Jūsų laukia nuotykių kupina kelionė ieškant legendinio drakono, savo kailį bandantis išgelbėti Holivudo prodiuseris, iš senjorų užsidirbti norinti teisinė globėja, o kur dar bandymai užkariauti internetą... Pasižiūrėkite.

Lietuvių virtuvėje vis stipriau populiarėja smidrai: gurmanai juos itin vertina dėl švelnaus ir subtilaus skonio

Dar prieš kelis dešimtmečius lietuvių kiemus puošę smidrai dabar atsidūrė ant virtuvės stalo ir tapo viena vertingiausių pavasario daržovių. Didėjantis jų populiarumas lėmė ir tai, kad atsiranda vis daugiau smidrų augintojų. Štai Panevėžio policijos pareigūnas kiekvieną pavasarį priverstas imti atostogų, kad spėtų nuimti šių daržovių plantaciją.

Lietuvių pasirodymai „Eurovizijoje“: paskutinės vietos, praleisti finalai ar džiaugsmas patekus į dešimtuką stipriausiųjų

Šiemet Lietuva „Eurovizijoje“ pasirodo 21 kartą. Būta visko – paskutinės vietos, praleisti finalai ar džiaugsmas patekus į finalinį dešimtuką. Kas buvo ryškiausi ir kuriais metais į „Euroviziją“ vos neišsiuntėme „Rebelheart“, pasakoja kolegos.

Psichologė apie laimingų žmonių savybes bei kaip jas išsiugdyti: knygos „10 būdų kaip tapti laimingam“ čia nepadės

Nuo ko priklauso laimė? Ar laimę atneša tiesos žinojimas, ar gyvenimas savo fantazijose? Ar buvimas su kitais žmonėmis – ar susitikimas su savimi? Ar laimė priklauso nuo amžiaus, šeimyninės padėties, lyties, finansinės gerovės, darbo rezultatų, išvaizdos? Tiesiai atsakyti į šiuos klausimus sunku, tačiau psichologai bando ieškoti laimės receptų, darydami tyrimus ir apklausas. Psichologas David G. Myers aprašo tyrimus, kuriuose jis bandė rasti atsakymą – kokie žmonės būna laimingi? Pagal tyrimą paaiškėjo, kad didžiausią įtaką žmogaus gerai savijautai turi jo asmeninės charakterio savybės. Apie tai „Labas rytas, Lietuva“ pokalbis su psichologe Rosita Pipiriene.

Pasaulio lietuviai vėl sieks kelti referendumą dėl pilietybės išsaugojimo: apie tai diskutuoti svarbu jau dabar

Šiandien bus pristatytas Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) Seimo Komisijos rezoliucijos projektą dėl referendumo skelbimo LR pilietybės klausimu – 2024 m. kartu su LR Prezidento rinkimais. Ką siūlo PLB, nusikelkime į Niujorką, ir paklauskime komisijos nario Gedimino Ramanausko. Taip pat LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasisakys Seimo TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojas Andrius Vyšniauskas.

Honkonko meno muziejus – ribotam srautui

Nusikelkime į Honkongą, kur pagaliau atsivėrė muziejai. Viename jų apsilankė ir pirmieji žmonės. Tiesa, muziejus kol kas priima tik ribotą žmonių skaičių.

Socialinių tinklų apžvalga su Gabriele Kloniūnaite.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau