Žinios. Už visuomeninę ir kultūrinę veiklą kino režisieriui Dexteriui Fletcheriui suteikta Lietuvos pilietybė

Vyriausybė Seimui atsiskaitė už praėjusių metų darbus.

Visuomenei pristatytas nuo pirmadienio įsigaliosiantis galimybių pasas.

Nors dviejų savaičių sergamumo koronavirusu rodiklis Lietuvoje mažėja, pagal atvejų skaičių 100 tūkstančių gyventojų esame antri Europoje.

Seimas priėmė pataisas, kad viešai pareiškę paramą užsienio valstybės vykdomai agresyviai ir tarptautinę teisę pažeidžiančiai politikai asmenys ne ilgiau kaip penkerius metus nebūtų įleidžiami į Lietuvą.

Pasak Jungtinių Valstijų pareigūnų, valstybės sekretoriaus susitikimas su Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu nesuteikė „proveržio“ Vašingtono ir Maskvos santykiams.

Premjerė Ingrida Šimonytė raštu informavo prezidentą Gitaną Nausėdą apie savo poziciją dėl atstovavimo Lietuvai Europos Vadovų Taryboje.

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Pilietybės įstatymu ir atsižvelgdamas į Pilietybės reikalų komisijos rekomendaciją, pasirašė dekretą, kuriuo Jungtinės Karalystės kino aktoriui ir režisieriui Dexteriui Fletcheriui išimties tvarka suteikė Lietuvos Respublikos pilietybę.

Eidamas 80 metus mirė rašytojas, kino scenaristas Rimantas Šavelis.

Lietuvos jūrų muziejaus biologai ir šį pavasarį nestigo rūpesčių: iš Baltijos pakrantės čia atvežta keliolika nusilpusių ir sužalotų ruonių jauniklių.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau