Veranda. Butas iš dviejų būstų, natūralumas ir tvarka su ąžuolo baldais bei neatpažįstamai pakeistos erdvės sename daugiabutyje

LRT Plius

2021.05.22 16:59

Nors, sakoma, kad garaže ar rūsyje sporto salei ne vieta, treneris Artur Swan įrodė priešingai. 14-os kvadratinių metrų erdvėje jis raumenis augino viso karantino metu. Tokią idėja pamatė besilankydamas Amerikoje.

Įdomaus būsto šeimininkai pageidavo, kad svečiai, užėję į butą, turėtų kuo stebėtis. Tokį projektą įgyvendino dizainerės Vaida ir Indrė Žemaitytės. Visgi lengva nebuvo ir todėl, kad butas sukurtas iš dviejų atskirų, šalia esančių būstų.

Funkcionalumu, ilgaamžiškumu, ekologiškumu pasižymintis ąžuolo baldas gali tapti vienu pagrindinių akcentų namuose. Tai perprato buvęs rinkodaros vadovas, tapęs baldų gamintoju. Marius Kislauskas pradėjo dirbti su ąžuolu ir atrado neįtikėtiną medžio grožį bei išskirtinumą.

Architektė Justina Garbštė senesnės statybos daugiabutyje neatpažįstamai pakeitė erdves ir sukūrė vis dar populiarų lofto stiliaus interjerą. Atidengusi betonines lubas bei pasirinkusi tamsias spalvas interjere ir dekore interjero autorė pasiekė įspūdingo efekto.

Ved. Violeta Baublienė ir Aistė Mažutytė.

Baublienė Violeta, Mažutytė Aistė
Vedėjas
Bytautaitė Lolita
Prodiuseris
Prebergas Vygintas
Režisierius
Swan Artur
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau