Žinios. Ellen DeGeneres baigia rengti savo šou: nors sako, kad laida nekėlė iššūkių, prisidėjo ir darbuotojų kaltinimai

Prezidentas Gitanas Nausėda vyksta dviejų dienų oficialaus vizito į Moldovą. Šalies vadovas susitiks su prezidente Maja Sandu, Moldovoje dirbančiais Lietuvos ekspertais, vietos lietuvių bendruomenės nariais ir dalyvaus diskusijoje su Moldovoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų atstovais.

Maskva ir Vašingtonas susitarė dėl dviejų šalių diplomatijos vadovų susitikimo. Pokalbyje telefonu Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ir Amerikos valstybės sekretorius Antony Blinkenas sutarė pasikalbėti gegužės 20-ąją Reikjavike, Arkties Tarybos forumo kuluaruose.

JAV televizijos pokalbių laidų vedėja Ellen DeGeneres pranešė baigsianti rengti savo šou, transliuotą 19 sezonų. Anot vedėjos, sprendimas priimtas, nes laida jai nebekelia iššūkių. Pastaruoju metu šou reitingai mažėjo, pasigirdus buvusių ir dabartinių darbuotojų kaltinimų dėl esą „toksiškos“ darbo aplinkos. 63-ejų laidų vedėja už savo darbą yra pelniusi dešimtis „Emmy“ apdovanojimų ir laikoma viena iš LGBTQ bendruomenės Amerikoje pionierių.

Tėvai jau ieško vasaros stovyklų savo vaikams. Populiariausios – gamtoje ir siūlančios aktyvų poilsį. Organizatoriai sako laukiantys Vyriausybės sprendimų, kokių reikalavimų jie privalės laikytis dėl pandemijos ir ruošiasi testuoti vadovus, o jei reikės – ir stovyklautojus.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau