Žinios. Ir toliau auga įtampa tarp Izraelio ir palestiniečių kovotojų Gazos Ruože: nerimaujama, kad ji gali peraugti į karą

Lietuvoje nuo COVID-19 bent viena doze paskiepijus jau beveik trisdešimt procentų visuomenės, tęsiasi diskusija, ar riboti „AstraZenecos: vakcinos skyrimą jauniems žmonėms, vietoje jos siūlant kitas vakcinas.

Iš savivaldybių, kuriose gali būti taikomi šiek tiek švelnesni karantino reikalavimai, sąrašo, nuo gegužės 24 dienos išbraukiamos šešios savivaldybės, tad jų liks tik dešimt.

Tęsiantis įtampai tarp Izraelio ir Palestinos pajėgų, aukų skaičius Gazos Ruože perkopė 50.

LRT Tyrimų skyriaus gauti vidiniai Sveikatos apsaugos ministerijos susirašinėjimai rodo, kad pernai pavasarį įvykdytuose beveik 9 mln. eurų vertės COVID-19 pirkimuose tarpininkavo pašalinis žmogus – visuomenininkas Šarūnas Narbutas.

Ne daugiau kaip 150 tūkst. eurų – tiek daugiausia pagrindinių tiesioginių išmokų galėtų gauti ūkininkai ir visi su jais susiję asmenys, jeigu būtų pritarta Seime pateiktam siūlymui nustatyti išmokų lubas. Pritarus pataisai pačios stambiausios šalies žemės ūkio grupės netektų milijonų eurų išmokų.

Seimo Antikorupcijos komisija sudarė laikinąją tyrimo grupę, kuri nagrinės „Lietuvos žirgyno“ veiklą. Išvadas politikai turi pateikti po trijų mėnesių.

Po kibernetinės atakos vis dar neveikiant Jungtinių Valstijų produktotiekiui, vairuotojai raginami nekaupti degalų.

65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas Nyderlanduose prasidės jau antradienį. Pirmajame pusfinalyje pirmieji pasirodys lietuviai – grupė „The Roop“.

Lietuvoje buvo tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau