Sportas. Orai. Šią savaitę baidarininkai ir kanojininkai bandys papildyti šalies olimpinės rinktinės gretas (su vertimu į gestų k.)

Sportas.

Septyni Lietuvos lengvaatlečiai jau yra įvykdę normatyvus į Tokijo olimpines žaidynes. Kitiems proga dalyvauti jose galėtų atitekti pagal pasaulinį reitingą. Tarp galinčių pateikti staigmenų – kylanti kūjo metimo žvaigždė Agnė Lukoševičiūtė.

Šią savaitę baidarininkai ir kanojininkai bandys papildyti šalies olimpinės rinktinės gretas. Po atrankos varžybų Segede, paskutinė proga prasibrauti į Tokijo žaidynes bus gegužės 20-21 dienomis Rusijoje.

Pirmadienį Vengrijos sostinėje prasidėjo Europos vandens sporto šakų čempionatas. Plaukikų startų ir transliacijų teks palaukti iki kitos savaitės, bet pirmieji lietuvių pasirodymai jau įvyko. Dailiojo plaukimo trenerė Jurga Dimšienė džiaugiasi septyniolikmečių auklėtinių debiutu ir sako, kad buvimas šalia lyderių – geriausia motyvacija siekti daugiau.

Dakaro rengėjai pristatė 2022-ųjų ralio gaires. Trečią kartą Saudo Arabijoje vyksiančios lenktynės dalyviams žada 80 procentų naujų trasų, kur kas daugiau smėlio ir kopų.

Ved. Marius Andrijauskas.

Orai.

Ved. Simona Stanapėdytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau