Labas rytas, Lietuva I d. Savarankiškai atliekami testai dėl ligų: kada verta juos įsigyti?

Spaudos apžvalga.

Žiūrėdami veiksmo filmus ko gero ankščiau nė nesusimastydavote, kad kai kuriuos moterų superherojų triukus atlikdavo vyrai. na o štai dabar situacija keičiasi – vis daugiau atsiranda merginų, norinčių įvaldyti kovos menus, šokinėti nuo stogų ar, pavyzdžiui, suvaidinti degantį. Kolegos kviečia kelionei į vieną tokių kaskadininkų mokyklų Prancūzijoje.

„Darniame ryte“ tęsiame atsakingos spintos temą. Nebetinka spalva, dydis, o gal tiesiog, kaip sakoma – morališkai paseno? Taip, tai apie drabužius, kuriems laikas iškeliauti iš spintos. Tačiau kur juos dėti? Atsakymo ieškojo mūsų žurnalistai.

Antradieniais žvalgomės, kokie turėtų būti artimiausių dienų orai: keliamės pas meteorologą Silvestrą Dikčių.

Vaistinėse galima įsigyti įvairių testų dėl ligų – pasitikrinti galima ne tik dėl COVID-19, bet ir dėl alergijų, vėžinių susirgimų ar kitų įtariamų sutrikimų. Kiek tokie testai tikslūs, kalbamės su šeimos gydytoja Asta Žukovienė.

Įvairūs tyrimai rodo, jog ekonominės temos vis dar gąsdina Lietuvos gyventojus – dauguma tenkinasi bazinėmis žiniomis. Kiek mokesčių sumokama, kur jie nueina, ką mes iš to gauname ir ką kiekvienam būtina žinoti, kalbamės su LLRI vyriausiuoju ekspertu Vytautu Žilinsku.

Nors pradėtos kaldinti 1999-aisiais, į apyvartą šios monetos išėjo tik po trejų metų, kai eurų monetos ir banknotai pradėti naudoti 12 eurozonos ir su ją susijusių valstybių. Monetos nuo 1 iki 5 centų vaizdavo Europos Sąjungos vietą pasaulyje (tarp Afrikos ir Azijos), o nuo 10 centų iki 2 eurų – ES narių teritorijas iki 2004-ųjų išsiplėtimo.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau