Labas rytas, Lietuva I d. Artėjant šiltajam sezonui specialistai primena – saule reikia mėgautis atsakingai

Esate Napoleono Bonaparto gerbėjas? Tada jums pasitaikė reta galimybė įsigyti imperatoriaus daiktų. Viename Prancūzijos aukcionų jų šįkart parduodama keli šimtai: nuo kojinių iki lėkščių.

Pasaulis su vaikais ar be jų? To drąsiai klausia rašytoja Rasa Sagė savo šiandien išleidžiamame romane „Burbulas“. Jame veiksmas vyksta lygiai po trijų šimtų metų, tad pasaulis atrodo gerokai kitaip. Susitikimas su autore – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ skiltyje „Rytas su knyga“.

Išsiilgtos saulės reikia laukti labai atsakingai, nes ji gali būti ne tik draugė, bet ir priešė. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su onkologu chemoterapeutu Vincu Urbonu, kuris papasakoja apie pavojus, kurie gali ištikti saulės spinduliais mėgaujantis nesisaugant nuo žalingo jų poveikio.

Pasaulis po truputį atsigauna nuo pandemijos padaryto poveikio ekonomikai ir Lietuva laikoma viena lyderių. Plačiau LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ apie šį reiškinį pasakoja „Verslios Lietuvos“ generalinė direktorė Daina Kleponė bei KTU profesorius Vaidas Gaidelys.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ su meteorologu Silvestru Dikčiumi domimės klimato istorija bei ištinkančiomis orų anomalijomis.

Audrey Kathleen Ruston, geriau žinoma kaip Audrey Hepbern gimė 1929-aisiais Briuselyje, Belgijoje. Vis tik jos pilietybė – britanijos, būdama vaikas ji lankė mokyklą Anglijoje. Vėliau su mama persikėlė gyventi į Nyderlandus. Vaikystėje ji pradėjo šokti baletą, šokio mokyklas vėliau lankė Amsterdame ir Londone. Sulaukusi 20-ies ėmė mokytis vaidybos, dirbo modeliu ir šokėja. Vaidino įvairiose Europos šalyse.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau