Labas rytas, Lietuva II d. Sunkiau nei pasakose: kaip atpažinti melą ir melagius?

Kaip atpažinti melą ir melagius? Ne viskas taip paprasta kaip pasakose – realybėje pinokių nosis neišduoda. Ką mokslas žino apie melą, meluojančius žmones, klausiame VU Filosofijos fakulteto docentės dr. Kristinos Vanagaitės.

Bulių varymas – pramoga stipresnius nervus turintiems žmonėms. Įprastai ji į Ispaniją vasaros viduryje sutelkdavo milijonus žmonių, tačiau šiemet, kaip ir pernai, San Fermino festivalis – atšauktas. Svajojusiems savomis akimis išvysti tradicinį bėgimą – teks dar palūkėti.

Vėl žvalgomės į „Eurovizijos“ scenoje pasirodysiančius „The Roop“ konkurentus. Šįryt – Italijos atstovai „Maneskin“ su daina „Zitti e buoni“.

Nors pandemija vis dar grasina, kviečiame pasiklausyti koncertų – jie vis dar vyksta virtualioje erdvėje ir po truputį atveria duris gyvai. Naujienas pristato LRT KLASIKOS vyresnioji redaktorė Rasa Murauskaitė.

Pirmieji pavasario pranašai gali būti ir svogūninių gėlių žiedai. Kokios gėlės pirmosios skleidžia žiedus pavasarį ir ką apie jų auginimą ir priežiūrą reikėtų žinoti?

Socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau