Žinios. Nenaudojamus automobilius iš kiemų šalins savininkai: nauja tvarka įsigalios kitąmet

Lietuvos medikų nepasiekė didelė siunta medicininių apsaugos priemonių. Sveikatos apsaugos ministerija kreipėsi į prokurorus prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl įvairių medicininės apsaugos priemonių pasisavinimo ir žalos valstybei.

Paskiepytiems ir persirgusiems žmonėms nuo šios dienos leidžiama lankyti artimuosius ligoninėse bei slaugos namuose.

Po beveik pusmečio uždarymo jau gali dirbti lauko kavinės, barai, restoranai. Bet atsidarė ne visi.

Rusijos gynybos ministras skelbia, kad nuo rytojaus kariai, dislokuoti greta sienos su Ukraina, pradės grįžimą į nuolatines dislokacijos vietas.

Baigėsi Čekijos ultimatumas Rusijai, kad ši leistų į Maskvą sugrįžti dvidešimčiai čekų diplomatų.

Daugiabučių kiemuose nuo kitų metų turėtų atsirasti daugiau vietos automobiliams. Seimas įpareigojo nenaudojamų mašinų savininkus nelaikyti jų bendro naudojimo vietose.

Pabrėždamas, kad Jungtinės Valstijos imasi lyderystės kovoje su klimato kaita, Amerikos prezidentas Joe Bidenas atidarė viršūnių susitikimą, kuriame vadovai aptaria, kaip sulėtinti spartėjantį planetos šiltėjimą.

Maždaug prieš mėnesį pirmąja „AstraZenecos“ vakcinos doze pasiskiepiję Seimo nariai tyrėsi, ar jau susiformavo imunitetas.

Indijoje užfiksuotas didžiausias pasaulyje naujų COVID-19 atvejų šuolis. Per parą šalyje nustatyta beveik 315 tūkstančių naujų susirgimų.

Sportas. Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau