Labas rytas, Lietuva II d. Černobylio likviduotojai liudija Lietuvos mokslininkų tyrime

Černobylio likviduotojai liudija VU mokslininkų genomo tyrime. Apie tai, kas tai per tyrimas ir kuo jis unikalus pasakoja VU Medicinos fakulteto mokslininkė dr. Laima Ambrozaitytė ir VU Medicinos fakulteto mokslininkė dr. Ingrida Domarkienė.

Jaučiantiems nostalgiją vakarieniauti restorane, Prancūzijoje siūloma alternatyva. Šefas į namus – paslauga, kurios paklausa šiuo metu viršija pasiūlą. Apie viską išsamiau reportaže.

Jūsų dėmesiui viena „Eurovozijos“ favoričių. Teisę atstovauti Prancūzijai „Eurovizijoje“ iškovojo Barbara Pravi su kūriniu „Voila“. Muzikantų šeimoje užaugusi Barbara pirmąjį singlą išleido 2017 metais, kuris buvo įtrauktas į kitais metais pasirodžiusį dainų rinkinį.

Gamtos fotografas Marius Čepulis pasidalijo su kolegomis ir draugais džiugia žinia – kai daržininkų ir sodininkų siaubas kurklys nutūpė jo delne. Gamtos fotografas – apie tikrus ir tariamus daržo priešus.

Praėjusio šimtmečio viduryje pradėti gaminti plastiko gaminiai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi, kuri – deja – kelia nemažai ateities problemų. Apie jūrų užterštumą plastiku ir galimus sprendimus – reportaže.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau