Labas rytas, Lietuva I d. Jūrų taršos problemos ir galimi sprendimai: renka šiukšles pakrantėse, siūlo rūbus iš perdirbtų plastiko butelių

Restoranų ir gero maisto išsiilgusiems paryžiečiams siūloma alternatyva: privatūs virėjai tiekia maistą kliento namuose

Jaučiantiems nostalgiją vakarieniauti restorane, Prancūzijoje siūloma alternatyva. Šefas į namus – paslauga, kurios paklausa šiuo metu viršija pasiūlą. Apie viską išsamiau reportaže.

Jūrų taršos problemos ir galimi sprendimai: renka šiukšles pakrantėse, siūlo rūbus iš perdirbtų plastiko butelių

Praėjusio šimtmečio viduryje pradėti gaminti plastiko gaminiai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi, kuri – deja – kelia nemažai ateities problemų. Apie jūrų užterštumą plastiku ir galimus sprendimus – reportaže.

Išlaukė 20 metų ir pasirengę grįžti nenugalėti: Talibano valdžia sako pasirengusi taikai, bet džihado neatsisako

Afganistanas gali netrukus išnykti iš pasaulio naujienų žemėlapio. Keturis dešimtmečius kare skendinti šalis pusę šio laiko buvo Vakarų akiratyje, čia žuvo tūkstančiai karių iš viso pasaulio, čia Vakarų vyriausybės išleido šimtus milijardų dolerių. Bet jau kitą savaitę Joe Bideno sprendimu prasidės galutinis pasitraukimas, ir iki rugsėjo 11-osios NATO pajėgų neliks – neliks ir dėmesio. Talibano sukilėliams laukti liko nedaug. Jie jau pasirengę užimti valdžią ir patys sako, kad elgsis taip, kaip elgėsi iki ateinant amerikiečiams. Daugelyje šalies vietų jie jau viešpatauja. Šis pasakojimas – apie vieną jų.

Ryto klausimas: ką reiškia žodis „buldogas“?

Šiandien – ypatinga diena vienos šunų veislės augintojams ir mėgėjams. Minima „buldogai yra gražūs“ diena, o jūsų paprašysime pasakyti, ką reiškia žodis „buldogas“. Be abejo, tai susiję su šių šunų istorija.

Knygų apžvalga su Jolanta Kryževičiene

Knygas apžvelgia LRT KLASIKOS vyresnioji redaktorė Jolanta Kryževičienė.

Šveicarijoje tradiciškai atsisveikinta su žiemos simboliu

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“ kviečia nuvykti į Šveicariją, kuri tradiciškai atsisveikino su žiemos simboliu.

Nauja iniciatyva padeda nepritekliuje gyvenančioms šeimoms, besilaukiančių naujagimio

Iniciatyva „Vaikų svajonės“ grįžta po metų pertraukos. Bus organizuojamos akcijos visus metus, ne tik per Kalėdas. Balandžio pradžioje prasidėjo akcija, skirta nepritekliuje gyvenančioms šeimoms, kurios laukiasi pirmojo arba antrojo naujagimio. Apie ką svajoja nepritekliuje gyvenančios šeimos? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ apie tai kalbasi socialinė darbuotoja Rūta Trumpickienė, psichologė Giedrė Skupienė ir „Vaikų svajonių“ iniciatorius Julijus Gregorauskas.

Socialinių tinklų apžvalga su Audra Avižiūte.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau