Žinios. Palangoje – sezoninių darbuotojų paieškos: laukiami padavėjai, virėjai, administratoriai, kambarinės

Seimui planuojama teikti Žuvininkystės įstatymo pataisas, numatančias verslinės žvejybos draudimą Kuršių mariose ir vidaus vandenyse. Būtų leidžiama tik specializuota stintų žvejyba, taip pat nėgių gaudymas bučiukais.

Vokietijoje sparčiai plintant koronavirusui, federalinė vyriausybė šiandien turėtų pritarti įstatymui perimti iš žemių kovą su COVID-19. Jos iki šiol buvo atsakingos už pandemijos priemones ir taiko jas nevienodai.

Belgijoje šiandien bus skelbiamas verdiktas garsioje byloje dėl televizijos laidų vedėjos rasistinio įžeidimo interneto komentare.

Panaikinus judėjimo ribojimus tarp savivaldybių, kiek lengviau atsidūsta pajūrio verslininkai: poilsiautojai jau rezervuoja kambarius. Prasideda ir sezoninių darbuotojų paieškos: Palangoje laukiami padavėjai, virėjai, administratoriai, kambarinės.

Savaitgalį atšilus orams, didieji miestai dar neplanuoja baigti šildymo sezono. Sostinės vicemero Valdo Benkunsko teigimu, daug tėvų per karantiną dirba namuose su mažais vaikais, tad sezoną baigti anksti, o bet kuris namas gali išsijungti šildymą savarankiškai.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau