Labas rytas, Lietuva I d. Kas penktas, persirgęs COVID-19, jaučia liekamuosius reiškinius: kas apie juos žinoma?

Pasvalietis savo namuose turi tikriems žvejams nostalgiją keliančią kolekciją – vyras kolekcionuoja žvejybines rites. Tarp eksponatų ir 1966 metų bambukinė ritė ir tuoj po Antrojo pasaulinio karo Prancūziijoje pagamintas elegantiškas žvejybos įrankis ir net tarybinės Lietuvos produkcija.

Šį rytą kviečiame pradėti nuo kojų mankštos: sveikatingumo mankštos trenerė Majos Segal pataria ir tiems, kurie jau seniai sportuoja, ir tiems, kurie nori trumpam atsitraukti nuo darbo stalo.

Tvarią madą puoselėjanti dizainerė Olesia Les dėvėtų rūbų parduotuvėje rastus vyriškus švarkus į paverčia moteriška apranga. Kūrėja drabužius pavadino „Kavalieriais“, kiekvienam pagal raštą ir audinį suteikė vardą, o mes kviečiame su jais susipažinti.

„Ryto piniginėje“ šįkart skaičiuojame, kiek pasauliui kainuoja plintančios melagienos. Ne kartą kalbėjome, kaip jas atpažinti ir išvengti, tačiau kiek jos kainuoja, skaičiavo žurnalistė Jurgita Čeponytė.

Vis daugiau žmonių skundžiasi, jog persirgę COVID-19 dar keletą savaičių ar net mėnesių jaučia liekamuosius reiškinius. Kas apie juos jau žinoma mokslininkų, klausiame gydytojos dr. Linos Jankauskaitės.

Nebūtina keliauti į JAV, jei norite apsilankyti Disneilende – analogiškas parkas 1992 m. įkurtas Paryžiaus priemiestyje.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau