Žinios. Mirė 99-erių Edinburgo hercogas, princas Philipas

Mirė 99-erių Edinburgo hercogas, princas Philipas, Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II vyras, praneša „Sky News“. Karalienė savo vyrą vadino uola ir teigė, kad jo indėlis prisidedant prie labdaringos veiklos – neįkainojamas.

Prezidentas Gitanas Nausėda nuotoliniame susitikime su senjorus vienijančiomis ir jais besirūpinančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis išreiškė susirūpinimą, kad iki šiol paskiepyta vos per 40 proc. vyresnių nei 80 metų žmonių.

Atlaisvinus judėjimą tarp savivaldybių, pajūryje tikimasi poilsiautojų antplūdžio. Prognozuojama, kad viešbučiai bus visiškai užpildyti.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija išanalizavo, kokio dydžio vienkartines išmokas onkologiniai ligoniai gali gauti skirtingose savivaldybėse.

Baltieji rūmai skelbia, kad Rusija pasienyje su Ukraina sutelkė didžiausias pajėgas nuo 2014. Vašingtonas sako susidariusią padėtį aptariantis su sąjungininkais.

Jungtinių Valstijų prezidentas ginkluotą smurtą šalyje pavadino epidemija ir pristatė planus, kaip ruošiasi griežtinti ginklų kontrolę.

Per spaudos konferenciją Italijos premjeras Turkijos vadovą pavadino diktatoriumi.

Moksleiviams skirtų būrelių rengėjai su meninio profilio ir sporto mokyklomis susikirto dėl siūlomų švietimo įstatymo pataisų, kurios jas suvienodintų.

Pasauliui tęsiant kovą su klimato kaita, mokslininkai ragina atsigręžti į jūros žolių pievas.

Ved. Eglė Matonienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau