Labas rytas, Lietuva I d. Karas Ukrainoje aštrėja: kariai pasakoja, kad per 7 metus paliaubų nebuvo

Spaudos apžvalga.

Nors Lietuvoje gamta dar tik iš lėto atbunda, Kalifornijoje jau kvapniai žydi ištisi gėlių laukai. Pagerėjus padėčiai valstijoje, žmonės noriai plūsta paganyti spalvų išsiilgusių akių. Kviečiame užsukti ir jus.

Ar žinojote, kad Singapūre draudžiama kramtomoji guma arba kad ten geriau metro neužkandžiauti? Nors taisyklės gal kam ir netikėtos, bet šis miestas-valstybė – itin inovatyvus ir saugus, Bent jau taip jį apibūdina mūsų kito reportažo herojė Daina Bartusevičiūtė. Nusikelkime trumpam į Aziją ir artimiau susipažinkime su Singapūru.

Trečiadienio rytais tradiciškai pristatome naujausias knygas – šįkart dėmesys vaikų ir paauglių literatūrai, kurias pristato vaikų litertaūros apžvalgininkė Inga Mitunevičiūtė.

Ir toliau žūsta Ukrainos kariai – užsienio naujienų redaktorė Živilė Raškauskaitė, neseniai buvusi šioje šalyje ir karo ligoninėje, pasakoja, jog karių teigimu, karas niekada nebuvo nutrūkęs. Kartu apie įtemptą situaciją kalbamės ir su Kariuomenės karių reabilitacijos centro specialistu Ramūnu Šerpetausku.

Šią dieną 1939-aisiais gimė režisierius, prodiuseris ir scenaristas Francis Fordas Coppola. Vaikystėje, kentėdamas nuo poliomelito sukelto paralyžiaus, Fransis daug laiko praleido lovoje, kur kūrė lėlių spektaklius. Susidomėjimas teatru ir spektakliais netruko išaugti į meilę kinui. Jau paauglystėje Coppola ėmė kurti trumpus filmukus iš namuose užfiksuotų kadrų.

Pasidairykime po pasaulį: Kroatija siekia išsaugoti šalies simbolį – ožką.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau