Žinios. Nors SAM ragina naudotis reabilitacija persirgus COVID-19, sanatorijų atstovai tikina pacientų nesulaukiantys

Katalikų pasaulis švenčia Verbų sekmadienį. Nepaisant karantino, Lietuvos tikintieji rinkosi į bažnyčias, kuriose laikytos šventinės Mišios.

Tikintiesiems Verbų sekmadieniu prasideda Didžiosios savaitės prieš Velykas apeigos.

Per praėjusią parą nustatyta 412 naujų užsikrėtusiųjų koronavirusu. Nuo COVID-19 mirė 12 žmonių.

Policija aiškinasi situaciją dėl vakar Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusių ir visuomenės pasipiktinimą sukėlusių „M.A.M.A“ muzikos apdovanojimų.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad persirgę COVID-19 ir turintys liekamųjų ligos požymių gali gauti valstybinės ligonių kasos apmokamą medicininę stacionarinę reabilitaciją.

Registruotų bedarbių skaičius Lietuvoje artėja prie 280 tūkstančių, bet darbdaviai sako: kaip niekada aktualūs tapo darbininkai ukrainiečiai, baltarusiai, piliečiai iš kitų trečiųjų šalių.

Mianmaras vakar išgyveno kruviniausią dieną nuo karinio perversmo vasario 1-mąją.

Studentai nerimauja, kaip reikės rašyti baigiamuosius darbus – nuo balandžio pasibaigus ES finansuojamam projektui, jiems bus neprieinama dalis duomenų bazių.

Sueco kanalą užblokavusio milžiniško konteinerių laivo iki šiol nepavyksta patraukti, o tai per dieną atsieina daugiau nei 9 milijardus dolerių.

Jau šįvakar Lietuvos futbolo rinktinė pradės 2022 metų pasaulio čempionato atranką.

Lietuvos tinklinio čempionais vakar tapo Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai. Antrosiose finalo rungtynėse jie namuose 3-1 nugalėjo Kauno „RIO-Starto“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0.

NBA lygoje Memfio „Grizzlies“ antrą vakarą iš eilės nusileido Vakarų konferencijos lyderei Jutos „Jazz“ ekipai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau