Labas rytas, Lietuva II d. Nuotolinį mokymąsi praskaidrina iššūkiai: save išbando mokytojai

Pasišnekėkime apie iššūkius ir pasiekimus – pasaulyje pirmaujanti neformaliojo ugdymo įstaiga DOFE kviečia prisijungti prie iššūkių. Mokytojai, kurie dažniausiai padeda mokiniams, ir patys galėjo prisijungti – 40 mokytojų iš Lietuvos ėmėsi išbandyti save. Kalbamės su mokytojomis, kurios prisijungė prie Dramblio iššūkio.

„30 kūrinių, 30 kūrėjų, 30 savaičių“. Rašytojas Rimantas Kmita pasakoja apie Mikalojaus Vilučio kurtą paveikslą.

„Ryte su muzika“ – kol laukiame „Eurovizijos“ konkurso ir „The Roop“ pasirodymo, šiai grupei palaikymą siunčia visa Lietuva. Atskirai paminėtini KTU pučiamųjų orkestras „The Brass Bees“, kurie sako taip pat norintys prisidėti prie grupės siunčiamos žinutės.

Artėjant Šv. Velykoms, išbandomi įvairiausi kiaušinių marginimo būdai. Vis dar populiarus vienas seniausių marginimo būdų – vašku. Senovėje tokie margučiai per raštus ir spalvas pasakodavo vis kitą istoriją. Svarbiausias margutis būdavo raudonos spalvos, Velykų rytą tik tokiu dalydavosi visa šeima. Tačiau kasmet marginimo būdai keičiasi, sugalvojama vis naujų. Štai šiauliečiai šiemet margina molinukus.

Ar sutiktumėte atskleisti didžiausią savo paslaptį? O jeigu tai būtų galima padaryti anonimiškai? Grafikos dizainerė Elenora pakvietė britus ant specialių atvirukų užrašyti keisčiausius karantino nutikimus ir paslaptis bei anonimiškai atsiųsti jai. Dabar jais dalijasi su pasauliu, ketina išleisti knygą ir sako – tokios išpažintys gali suveikti kaip puiki terapija.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau