Labas rytas, Lietuva I d. Kokių naujovių imsis oro uostai, bandydami atgaivinti aviacijos sektorių?

Tradicija, kasmet reikalaujanti išradingumo: kaip margučiai buvo marginami senovėje ir kokie būdai populiarūs šiandien?

Artėjant Šv. Velykoms, išbandomi įvairiausi kiaušinių marginimo būdai. Vis dar populiarus vienas seniausių marginimo būdų – vašku. Senovėje tokie margučiai per raštus ir spalvas pasakodavo vis kitą istoriją. Svarbiausias margutis būdavo raudonos spalvos, Velykų rytą tik tokiu dalydavosi visa šeima. Tačiau kasmet marginimo būdai keičiasi, sugalvojama vis naujų. Štai šiauliečiai šiemet margina molinukus.

Britės idėja atvirukuose anonimiškai pasidalinti karantino nutikimais ir paslaptimis suguls į knygą: tai – lyg terapija

Ar sutiktumėte atskleisti didžiausią savo paslaptį? O jeigu tai būtų galima padaryti anonimiškai? Grafikos dizainerė Elenora pakvietė britus ant specialių atvirukų užrašyti keisčiausius karantino nutikimus ir paslaptis bei anonimiškai atsiųsti jai. Dabar jais dalijasi su pasauliu, ketina išleisti knygą ir sako – tokios išpažintys gali suveikti kaip puiki terapija.

Knygų apžvalga su Jūrate Čerškute

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – tradicinė literatūros kritikės dr. Jūratės Čerškutės knygų apžvalga.

Dėl pandemijos uždaryti Rio de Žaneiro paplūdimiai

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – tradicinis siužetas iš užsienio. Nukeliaukime į saulėtąjį Rio de Žaneirą, kuriame gyventojai kurį laiką negalės pasimėgauti saulė – dėl pandemijos valdžiai teko uždaryti paplūdimius.

Ryto klausimas: kuo vardu Laros Flynn Boyle herojė buvo „Tvinpykso miestelio“ seriale?

Šiandien – aktorės Laros Flynn Boyle gimtadienis. Amerikietė labiausiai išgarsėjo vaidmeniu Davido Lyncho seriale „Tvin Pyksas“. Klausimas, patikrinantis kinomanų atmintį – kuo vardu šiame seriale buvo šios aktorės herojė?

Aviacijos ekspertas: žmonės neskrenda į užsienį ne dėl skrydžių stokos, o ribojimų

Bendrovė Lietuvos oro uostai už 1,3 mln. eurų trijuose šalies oro uostuose atnaujino operacijų valdymo sistemą. Pasak Lietuvos oro uostų Operacijų ir infrastruktūros departamento vadovo Dainiaus Čiuplio, nauja sistema pagerins keleivių aptarnavimą, padės efektyviai valdyti jų srautus. Taip pat susisiekimo oru sektoriui mėginant atsigauti po pandemijos patirtų nuostolių, šiandien bus detaliai pristatytas priemonių planas, skirtas skatinti Lietuvos oro uostų maršrutams. Plačiau apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbinami Lietuvos oro uostų aviacinių paslaugų vadovas Aurimas Stikliūnas ir aviacijos ekspertas Simonas Bartkus.

Socialinių tinklų apžvalga su Audra Avižiūte.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau