Labas rytas, Lietuva I d. Ar galėtų Lietuva sukurti vakciną nuo COVID-19?

Beveik lygiai prieš metus Lietuvoje įvestas pirmasis karantinas. Per dieną ištuštėjo visos gatvės ir anksčiau buvusios pilnos miestų aikštės. Ši tuštuma lygiai prieš metus, kovo 16-ąją, paskatino fotografą Andrių Repšį dronu įamžinti šį vaizdą. O dabar jo fotografijos virto paroda. Kviečiame po ją dabar ir pasižvalgyti.

Iškelti inkilą mados ir garbės reikalas. Ar jau atlikote savo pareigą gamtai? Jeigu ne, pasitikrinkime visi drauge kaip teisingai tai daryti.

JAV ir Rusijos prezidentų apsižodžiavimas internete aptarinėjamas jau keletą dienų. Kaip reikėtų vertinti tokią politiką, ar reikėtų tai laikyti šalių santykių žlugimu? Komentuoja politologas Linas Kojala.

Ar galėtų Lietuva pati sukurti vakciną nuo COVID-19? Apie tokios galimybės perspektyvas pasakoja VU Gyvybės mokslų centro profesorius Daumantas Matulis.

Walteris Bruce‘as Wilisas gimė 1955-ųjų kovo 19-ąją tuometėje Vakarų Vokietijoje. Po kelerių metų nuo Bruce‘o gimimo šeima persikėlė į Naująjį Džersį JAV. Po mokyklos, koledže jis studijavo teatrą. Nebaigęs studijų, persikėlė į Niujorką, kur pradėjo vaidinti įvairiuose teatruose ir televizijos reklamose.

I-ąją laidos dalį užbaigia socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau