Žinios. Pajūrio viešbučiai nori dirbti: nors apgyvendinimo veikla dabar nedraudžiama, viešbučiai neveikia jau kelis mėnesius (su vertimu į gestų k.)

Per pandemiją emigrantams nebegalint dažnai grįžti į Lietuvą, ambasadose susidarė eilės, norinčiųjų pasikeisti pasus ar susitvarkyti kitus dokumentus.

Siekiant mažinti vyrų ir moterų atlyginimų skirtumus, bus pradėti viešinti įmonių darbo užmokesčių vidurkiai pagal lytis. Tai esą leis pamatyti tikrąją padėtį ir sustiprinti darbuotojų derybines pozicijas

Airija jungiasi prie šalių, laikinai sustabdžiusių skiepijimą „AstraZenecos“ vakcina. Airijos tarnybos rekomendavo vyriausybei laikinai stabdyti skiepijimą šia vakcina, nes Norvegijoje keturiems asmenims po skiepo kraujyje susidarė krešulių.

Iš Londono policijos departamento reikalaujama pasiaiškinti dėl veiksmų prieš protestuotojas, vakar susirinkusias pagerbti policijos pareigūno gatvėje, kaip įtariama, pagrobtos ir nužudytos moters atminimą.

Vokietijos Reino krašto-Pfalco ir Badeno-Viurtembergo žemių gyventojai balsuoja regioniniuose rinkimuose.

Pajūrio viešbučiai laukia nesulaukia laisvo judėjimo tarp savivaldybių.

Vandens tiekėjai sako – žmonės ėmė aktyviau jungtis prie vandentiekio ir kanalizacijos tinklų.

Naudotų automobilių prekybą ištikęs sąstingis. Dėl karantino suvaržymų turgaus nepasiekia nei pirkėjai, nei nauji automobiliai.

Sportas.

Orai.

Ved. Marijus Žiedas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau